NAUCZYCIELE

Nauczyciele i pracownicy administracji w roku szkolnym 2021-2022

Dyrekcja
Alicja Wodecka – dyrektor
Barbara Tumanowicz – wicedyrektor
Michał Polak – wicedyrektor
Zdzisław Woch – kierownik szkolenia praktycznego

NAUCZYCIELE PRZEDMIOTÓW OGÓLNOKSZTAŁCĄCYCH:

Biologia
Aumüller Monika 

Chemia
Wodecka Alicja, Fiałkowska Barbara, Gajek Natalia

Doradztwo zawodowe / Pedagog szkolny / Pedagog specjalista
Hass – Kalita Joanna

Edukacja dla bezpieczeństwa
Filipowicz Ryszard 

Etyka
Woch Zdzisław 

Fizyka
Czuk Marta, Wilkowska Jolanta 

Geografia
Błaszczyk Dorota, Grobelny Monika, Warchoł Radosław 

Historia
Kopka Piotr, Rączkowska-Kozioł Renata, Wilkowski Krzysztof 

Informatyka
Glanowska Maria, Grzeszczak Marta, Strupiechowska Dorota, Wilkowska Jolanta 

Język angielski
Budzaj Ewa, Dołbniak Katarzyna, Domalski Janusz, Kołodziejska Elżbieta, Kuraszkiewicz Ewa, Łukasik Ilona, Machnio Ewa, Nadolna Anna, Żółcińska Agnieszka 

Język francuski
Szpryngwald-Tafil Dorota

 Język polski
Artym Magdalena, Chałowska Monika, Dudek Agnieszka, Kołacińska Dorota, Skirmuntt Adrianna 

Język niemiecki
Będkowska Hanna, Kotiuszko Małgorzata, Kwiatkowska-Ryszewska Dorota, Sobkowiak Dagmara 

Język rosyjski
Sikorska Irena 

Matematyka
Czerwiec Izabela, Czuk Marta, Gmurek Aneta, Puchta Maria, Sadowska Małgorzata, Tumanowicz Barbara 

Podstawy przedsiębiorczości
Kopiec Krzysztof, Kopka Piotr, Marczewski Marcin 

Psychologia organizacji pracy / Psycholog szkolny
Świątek Barbara 

Religia
Kwietniewska Monika

Wiedza o społeczeństwie
Kopka Piotr, Wilkowski Krzysztof 

Wychowanie fizyczne
Baranowski Kamil, Budek Przemysław, Jeż Kamil, Kaptur Włodzimierz, Lewandowska Dorota, Piecychna Jacek, Włodkowska Ewa 

Zajęcia teatralne i muzyczne
Kosowski Krzysztof, Somerschaf Borys

 NAUCZYCIELE PRZEDMIOTÓW ZAWODOWYCH: 
Arcimowicz Iwona, Bazior Marek, Bojanowski Adam, Chądzyński Andrzej, Dorobisz Jerzy, Dudkowski Tomasz, Floryan Krzysztof, Giergielewicz Henryk, Glanowska Maria, Jędrzejczak Liliana, Kąkol Marcin, Kosmala Grzegorz, Kowalski Krzysztof, Koza Joanna, Kozieł Jarosław, Krzyżanowski Paweł, Kudela Małgorzata, Leleń Jolanta, Letkiewicz Grzegorz, Marczewski Marcin, Mróz Krzysztof, Paszkiewicz Jacek, Polak Michał, Polatyński Wojciech, Rosińska Małgorzata, Spytkowski Wojciech, Strupiechowska Dorota, Wyszomirski Grzegorz, Zdrodowski Rafał 

Biblioteka
Jędrzejczak Ewa, Makowska Małgorzata, Witer Renata 

Pracownicy administracji
Trojanowska Ewa –  kierownik gospodarczy
Jagiełło Ewa – kadry
Malara Jerzy – sekretarz szkoły
Włodarczyk Iwona – sekretarz szkoły


FILM PROMOCYJNY SZKOŁY

Zapraszamy do obejrzenia filmu przedstawiającego naukę w naszej szkole. Widzimy na nim nasze pracownie oraz uczniów podczas nauki zawodu. Chcesz zdobyć ciekawy zawód, interesujesz się informatyką, programowaniem, elektroniką, sieciami - Zapraszamy do nas

WEJDŹ
Skip to content