DZIEŃ BEZ PLECAKA
2025-12-18 09:24:07
Wczoraj, 17 grudnia 2025 r., Samorząd Uczniowski zorganizował Dzień bez plecaka. Uczniowie, którzy wzięli udział w zabawie, byli niezwykle kreatywni
Zobaczcie sami…
Dziękujemy Opiekunce Samorządu p. Dagmarze Sobkowiak za koordynację akcji.





AKTUALNOŚCI
KOLEJNY SUKCES W SIGG
Czytaj dalej
Z przyjemnością informujemy o sukcesie Oskara Wyrostka i Wiktora Sielewicza z klasy 4b (zespół






