VI MIEJSCE NASZYCH SZACHISTÓW
2026-03-16 11:08:53
14 marca 2026 r. nasi szachiści zajęli VI miejsce w Drużynowym Turnieju Szachowym o Puchar Przechodni Burmistrza Dzielnicy Praga-Południe. Od wielu lat Turniej ten organizują nasi Sąsiedzi – IV LO im. A. Mickiewicza.
Serdecznie dziękujemy Organizatorom za zaproszenie oraz super zabawę, a naszym Szachistom gratulujemy, bo konkurencja była niezwykle silna.




AKTUALNOŚCI
KOLEJNY SUKCES W SIGG
Czytaj dalej
Z przyjemnością informujemy o sukcesie Oskara Wyrostka i Wiktora Sielewicza z klasy 4b (zespół






