NASZE SIATKARKI W WOM
2026-03-14 09:58:37
12 marca 2026 r. w rozgrywkach Warszawskiej Olimpiady Młodzieży drużyna dziewczyn wygrała i zajęła I miejsce w grupie. W czwartek nasze siatkarki zagrają w dzielnicowych finałach, a zwycięzca będzie reprezentował Dzielnicę Pragę-Południe w finałach warszawskich.
Gratulujemy i trzymamy kciuki.

AKTUALNOŚCI
KOLEJNY SUKCES W SIGG
Czytaj dalej
Z przyjemnością informujemy o sukcesie Oskara Wyrostka i Wiktora Sielewicza z klasy 4b (zespół






