PODIUM W KONKURSIE NetWorker
2025-06-11 13:51:03
6 czerwca 2025 r. uczniowie Technikum Łączności z z klasy 3d i 4d:
– Glinka Alexander,
– Grabowski Kuba,
– Piszcz Adam,
i Rudziński Bartosz
odebrali nagrody i wyróżnienia za udział w Warszawskim międzyszkolnym konkursie teleinformatycznym NetWorker.
Nasi Uczniowie spisali się znakomicie: Adam zajął II miejsce a Aleksander III.
Serdecznie gratulujemy!




AKTUALNOŚCI
MAZOWIECKI XIX. PRZEGLĄD ARTYSTYCZNYCH INSPIRACJI TWÓRCZOŚCIĄ AGNIESZKI OSIECKIEJ "Taką nas ścieżką poprowadź...2026"
Czytaj dalej
Zachęcamy do wzięcia udziału w XIX już Przeglądzie Osieckowym. Więcej szczegółów poniżej:






