I szkolny turniej szachowy
2023-03-02 12:22:23
20 stycznia 2023 r. w ZSŁ odbył się I Szkolny Turniej szachowy. Zainteresowanie było duże i zaskoczyło organizatorów. 50 uczniów z klas I, II, III i IV wzięło udział w części I, eliminacjach składających sie z 4 rund. Z niecierpliwością czekamy na kolejną część. Organizatorami były panie: Dagmara Sobkowiak i Marta Czuk.










AKTUALNOŚCI
KOLEJNY SUKCES W SIGG
Czytaj dalej
Z przyjemnością informujemy o sukcesie Oskara Wyrostka i Wiktora Sielewicza z klasy 4b (zespół






