top
logo

Praca w ZSŁ

Jesteśmy również na

Współpracujemy z

 

  

 

Certyfikaty

MATURANTY 2014

Pod takim hasłem 25 kwietnia na sali kolumnowej odbyła się uroczystość zakończenia roku szkolnego 2013/2014 dla klas maturalnych.

Było uroczyście i sentymentalnie. Rozpoczęło się prezentacją prof.Ryszarda Filipowicza, a potem na scenie...pojawiły się prowadzące Gabi i Magda z 1 La. Następnie zaprezentowała się - jak zwykle efektownie - N.O.R.A. Po części sentymentalno-artystycznej Dyrektor Anna Michałowska otworzyła krótkim przemówieniem część oficjalną imprezy. Przyszła pora na podsumowania, "posypały się" nagrody, wyróżnienia i podziękowania...

  • Prymus Zespołu Szkół Nr 37 - Klaudia Zielińska z 3Lj,

  • Najlepszy uczeń Technikum Łączności - Ewa Wyganowska z 4 Tc,

  • Wyróżnienia za wyniki w nauce otrzymali: Paweł Maciejewski z 3 Lj, Karol Bąk z 4 Tad, Aleksandra Kielemoniuk z 3 La, Ewelina Broma z 3 Lj i Adam Trepka z 4 Tad,

  • Tytuł "NAJ" otrzymał Adam Trepka z 4 Tad

Wyróżnienia otrzymali ponadto najbardziej zaangażowani w prace Samorządu Uczniowskiego, najlepsi sportowcy /piłkarze, ciężarowcy, lekkoatleci/, aktorzy Szkolnego Teatru N.O.R.A. i najaktywniejsi w ramach szkolnego Wolontariatu. Uhonorowani zostali także zdobywcy Certyfikatów CISCO.

Na zakończenie imprezy pojawiła się prezentacja refleksyjno-wspomnieniowa z lekkim przymrużeniem oka.

Mamy nadzieję, że wszyscy abiturienci /maturzyści, maturanty.../ szybko nie zapomną o swojej szkole - o Osieckiej...

PS.I o profesorze Groszkowskim też...


bottom

Zespół Szkół Łączności