top
logo

Praca w ZSŁ

Jesteśmy również na

Współpracujemy z

 

  

 

Certyfikaty

 logoSUKCESY NASZYCH UCZNIÓW Z UKS IMPULS WARSZAWA   

W ostatni weekend listopada 2020 r. podopieczni UKS Impuls Warszawa pod wodzą Państwa Katarzyny i Arkadiusza Strzelczyków wywalczyli III miejsce w klasyfikacji drużynowej Młodzieżowych Mistrzostwach Polski do lat 23 w podnoszeniu ciężarów w Biłgoraju. Naszą szkołę reprezentowali: Gralak Damian (kl.4b) oraz nasi absolwenci:

Szymon Sówka, Michał Mila, Arkadiusz Białobrzewski, Kadłubowski Antoni i Przemysław Budek.

    W sobotę 6 grudnia dzięki przychylności Dyrekcji w naszej szkole odbył się Mikołajkowy Finał Warszawsko - Mazowieckich Wielobojów Atletycznych 2020. Do rywalizacji przystąpiło 30. skrzatów z pięciu klubów sportowych. Może to nasi przyszli uczniowie ? 
    Tego samego dnia odbyły się również Otwarte Jubileuszowo - Mikołajkowe Mistrzostwa UKS Impuls Warszawa. Uczczono w waleczny i pracowity sposób 20 - lecie istnienia klubu
W tych mistrzostwach reprezentowali naszą szkołę: Gralak Daniel (kl.4b), Mateusz Lepianka (kl.3b), Mateusz Stelągowski (kl.3b) i Michał Trzosowski (kl.2d).

 
Wyniki świetne, ale najważniejsza była aktywność fizyczna, zabawa i duch zdrowej rywalizacji z uśmiechem na buziach.

Gratulacje od całej szkolnej społeczności dla  wszystkich  zawodników!  Brawo!

 

Państwu  Katarzynie i Arkadiuszowi Strzelczykowi dziękujemy i życzymy dalszych sukcesów w szkoleniu i wychowaniu kolejnych pokoleń atletów! 

Wyczekujemy następnych pięknych emocji z UKS Impuls Warszawa. 

 


bottom

Zespół Szkół Łączności