top
logo

Praca w ZSŁ

Jesteśmy również na

Współpracujemy z

 

  

 

Certyfikaty

druk_3D.jpgZAPROJEKTUJ i WYDRUKUJ PRZYSZŁOŚĆ

Kolejny Projekt Koła Naukowego dostał akceptację oraz stosowne dofinansowanie.
Już w październiku 2020 r. w Zespole Szkół Łączności w Warszawie rozpoczniemy 12 godzinny / 4 tygodniowy/ kurs projektowania graficznego oraz druku 3D dla 15 uczniów klas pierwszych i drugich ZSŁ. Chętnych uczniów z Technikum i Liceum zapraszamy do zapisów i wysłania zgłoszenia na adres mailowy:
projekt.druk.3d@wp.pl  w terminie do 5 października 2020 r.

 

Zgłoszenie powinno zawierać następujące dane:
Imię i nazwisko:
Klasa:
Adres e-mail:
Nr telefonu:
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Szkolenie poprowadzą specjaliści z Grupy SYGNIS New Technologies - firmy z branży wdrożeniowej druku 3D oraz badań technologicznych 3D.
Szkoleniowcy to osoby o ogromnym doświadczeniu praktycznym w realizacji różnych projektów z dziedziny medycyny, elektroniki i informatyki.
Zachęcamy wszystkich tych uczniów, którzy chcieliby rozwijać swoje pasje i zainteresowania oraz zdobyć nowe umiejętności i wiedzę z zakresu projektowania graficznego i druku 3D.

Zajęcia będą odbywały raz w tygodniu w naszych szkolnych laboratoriach przy użyciu specjalistycznego oprogramowania i drukarek 3D w 3-godzinnych blokach tematycznych.
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Projekt "ZAPROJEKTUJ i WYDRUKUJ PRZYSZŁOŚĆ" jest realizowany we współpracy z Fundacją ARTE w ramach programu „Aktywna Warszawska Młodzież”, współfinansowanego ze środków m.st. Warszawa.


bottom

Zespół Szkół Łączności