top
logo

Praca w ZSŁ

Jesteśmy również na

Współpracujemy z

 

  

 

Certyfikaty

01_3.JPGII PRASKI CZWARTEK LA

Rozegrany przy pięknej, słonecznej pogodzie drugi mityng z cyklu Praskie Czwartki Lekkoatletyczne w „Łączności” przyniósł wiele rekordów życiowych, jak również rekord frekwencji - 183 „osobostarty”. Na Szkolnym Stadionie LA Zespołu Szkół Nr 37 wyróżnili się zwłaszcza uczniowie pobliskiej Szkoły Podstawowej nr 397 z ul. Afrykańskiej.    

W kategorii młodzików Natalia Hamerlińska wygrała skok w dal /4.27/ i bieg na 300m /49.10/, w kategorii młodszej Iga Woźniak triumfowała w biegu na 60m /9.18/, a Basia Łoniewska w rzucie piłeczką palantową /37.0/. Z kolei wśród najmłodszych 11-letni Karol Gorzędowski uzyskał w rzucie p.palantową całe 39 metrów, a nieco później jego brat bliźniak Mikołaj przebiegł 1000 metrów w 3:34.5 i o 0.2 sekundy wyprzedził… Karola.       Triumfatorzy konkurencji otrzymali pamiątkowe dyplomy poparte tabliczkami czekolady.      A na wszystkich uczestników zawodów czekali specjaliści z Centrum Rehabilitacji „ATENY”; służyli bezpłatnymi poradami i zabiegami.                                                                               
Mityng lekkoatletyczny zbiegł się w czasie z XIII sesją Rady Warszawy, podczas której radni uchwalili zmianę nazwy Zespołu Szkół Nr 37, o którą to zmianę społeczność „Łączności” ubiegała się od dawna. Tak więc finał Praskich Czwartków LA /z cennymi nagrodami dla zwycięzców cyklu/ odbędzie się 19 września w… Zespole Szkół Łączności w Warszawie. Serdecznie zapraszamy! 

PS. Powyższy tekst ukazał się na stronie „naszego” urzędu dzielnicy /www.pragapld.waw.pl/ dokładnie 3 czerwca. W uzupełnieniu dodam, że mityng został bardzo sprawnie przeprowadzony dzięki profesjonalizmowi i zaangażowaniu organizatorów i sędziów - uczniów Technikum Łączności. Duże brawa i duże podziękowania!        TaC.                                                  


bottom

Zespół Szkół Łączności