top
logo

Praca w ZSŁ

Jesteśmy również na

Współpracujemy z

 

  

 

Certyfikaty

5.jpgWYSTĘPY TEATRU N.O.R.A. NA OTWARCIU SKWERU SENIORA
W sobotę 14 kwietnia na Grochowie odbyło się uroczyste otwarcie Skweru Seniora. Obecne były władze Miasta i władze Dzielnicy oraz organizacje pozarządowe.

Licznie przybyli również seniorzy z całej Warszawy. Pogoda dopisała, zabawa była przednia. Wśród rozrywek dwa koncerty Teatru N.O.R.A. „Dancing Queen” – mix przebojów Abby oraz „Damą być” – koncert piosenek Agnieszki Osieckiej.

 

/wykonanie 3LOa: Marta Bakała, Temida Markiewicz, Ala Słyk), oraz „Damą być” – koncert piosenek Agnieszki Osieckiej; wykonanie 1LOa: Natalia Jachimowska, Kasia Jeżewska, Daria Piotrowicz, Wiktoria Sarna, Kamila Sulkowska/

 

1_resize-height_wm-br.jpg
2_resize-height_wm-br.jpg
3_resize-height_wm-br.jpg
4_resize-height_wm-br.jpg
5_resize-height_wm-br.jpg
6_resize-height_wm-br.jpg
7_resize-height_wm-br.jpg
8_resize-height_wm-br.jpg


bottom

Zespół Szkół Łączności