top
logo

Praca w ZSŁ

Jesteśmy również na

Współpracujemy z

 

  

 

Certyfikaty

Mistrzowie_Pragi_Pld.jpgMISTRZOWIE PRAGI PŁD. W PIŁCE SIATKOWEJ
W dniu 26 marca 2018 r. zakończyły się rozgrywki o Mistrzostwo Pragi Południe w piłce siatkowej chłopców. W tym roku reprezentanci naszej szkoły okazali się bezkonkurencyjni, zdobywając złoty medal i tym samym awansując do kolejnej fazy rozgrywek o Mistrzostwo Warszawy.

W meczu półfinałowym pokonaliśmy XLVII LO im. S. Wyspiańskiego 2:0, a w meczu o I miejsce ZS nr 12 im. Olimpijczyków Polskich również 2:0.
Naszą szkołę reprezentowali: Michał Rosik, Piotr Skrajny (3c), Adrian Kościelski, Łukasz Bęza (4c), Patryk Zdrodowski (2a), Kacper Piątkowski (4d), Jakub Dolatowski (1f), Mateusz Gołębiowski (3d), trener: p. Kamil Jeż, p. Włodzimierz Kaptur.


Wielkie gratulacje dla całego zespołu oraz powodzenia w kolejnym etapie rozgrywek!!!

Mistrzowie_Pragi_Pld_resize-height_wm-br.jpg

 


bottom

Zespół Szkół Łączności