top
logo

Praca w ZSŁ

Jesteśmy również na

Współpracujemy z

 

  

 

Certyfikaty

boisko01.jpgVI. WTC w „ŁĄCZNOŚCI”
WTC czyli Wiosenny Test Coopera, czyli… bieg 12-minutowy na dystansie jak najdłuższym odbędzie się na stadionie lekkoatletycznym Zespołu Szkół Nr 37 dokładnie 14 kwietnia 2018 roku.


Już po raz szósty zapraszamy amatorów biegania /i nie tylko…/ do sprawdzenia swojej wiosennej kondycji nie na odcinku, ale w czasie… wzmiankowanych 12 minut. Impreza jest ogólnodostępna, udział bezpłatny, a jedynym warunkiem uczestnictwa jest uważne przeczytanie zamieszczonego poniżej REGULAMINU.  Tradycyjnie specjalną ofertę kierujemy do dzieci /urodzeni w roku 2008 i młodsi/; organizujemy dla nich 6-minutowego Mini-Cooper’ka, z możliwą asekuracją rodzica /opiekuna/ na II torze. Zapraszamy raz jeszcze - 14 kwietnia od godziny 10.00 na stadion LA - ZS Nr 37 przy Al. St. Zjednoczonych 24. Pobiegnijcie z nami !!!
PS. Po raz drugi w ramach TC odbędą się Otwarte Mistrzostwa Technikum Łączności. W pierwszych – w listopadzie ubiegłego roku – triumfował Michał Abramowski z 2c, który uzyskał 2.720 metrów… 

                                                                                                                            TaC.

 

Test Cooper'a - REGULAMIN

 

Oświadczenie prawnego opiekuna

 

boisko01_resize-height_wm-br.jpg
boisko02_resize-height_wm-br.jpg
boisko03_resize-height_wm-br.jpg


bottom

Zespół Szkół Łączności