top
logo

Praca w ZSŁ

Jesteśmy również na

Współpracujemy z

 

  

 

Certyfikaty

mam_talent.jpgMAM TALENT W ZESPOLE SZKÓŁ ŁĄCZNOŚCI

W dniach 21 oraz 28 października odbyła się kolejna edycja szkolnego MAM TALENT. Podczas eliminacji uczniowie śpiewali repertuar polskich oraz zagranicznych wykonawców, prezentowali taniec klasyczny oraz nowoczesny. Nie zabrakło również sztuczek iluzjonisty

Grzegorza Uhery z klasy 2d.
W jury zasiedli nauczyciele: p. Ilona Łukasik,  p. Marek Bazior, p. Piotr Kopka, p. Dorota Kwiatkowska-Ryszewska oraz przedstawicielka Samorządu Uczniowskiego naszej szkoły - Urszula Dorosz.
Do ścisłego finału zakwalifikowały się: Diana Wasiak (taniec), Wiktoria Grudzień (śpiew) oraz Julia Rańda (śpiew).
Pierwsze miejsce z utworem Fallin – Alicia Keys – zajęła Julia Rańda, drugie miejsce wytańczyła sobie Diana Wasiak, a trzecie Wiktoria Grudzień. Dodać należy iż wszystkie dziewczęta są z klasy 2La, która, jak widać, obfituje w talenty!

JESZCZE RAZ SERDECZNIE GRATULUJEMY ZWYCIĘZCOM
oraz POZOSTAŁYM UCZESTNIKOM KONKURSU!

Wszyscy uczestnicy otrzymali dyplomy oraz słodkie upominki, a finaliści otrzymali karty podarunkowe do sklepu EMPIK.
Na specjalną prośbę swój talent i piękny głos zaprezentowała również Ula Dorosz, laureatka wielu konkursów wokalnych.
Oba etapy konkursu poprowadzili błyskotliwie: Bartosz Styczek oraz Mateusz Plewka z klasy 4f, którym bardzo dziękujemy. Podziękowania składamy także wspaniałemu jury, sekcji technicznej na czele z p. Markiem Baziorem oraz Michałem Prejsem z klasy 2ae, sekcji fotograficznej, jak również wszystkim innym uczniom, nauczycielom i pracownikom szkoły, którzy pomagali przy organizacji tego eventu. 
Nad całością imprezy pieczę sprawowali : p. Ilona Łukasik oraz p. Piotr Kaźmierczak.

Zdjęcia: Piotr Urbanek, Michał Haru Rawiński

ZAPRASZAMY ZA ROK!

...
...
...
...
...
...
...
...
...
...


bottom

Zespół Szkół Łączności