top
logo

Jesteśmy również na

Współpracujemy z

 

  

 

Certyfikaty

Nauczyciele i pracownicy administracji 2020-2021

Dyrekcja

Alicja Wodecka - dyrektor

Barbara Tumanowicz - wicedyrektor

Michał Polak - wicedyrektor

Zdzisław Woch - kierownik szkolenia praktycznego

Nauczyciele

Język polski
Chałowska Monika, Kołacińska Dorota, Ochijewicz Dorota, Rejniak Elżbieta, Skirmuntt Adrianna

Historia i WOS
Kopka Piotr, Rączkowska-Kozioł Renata, Wilkowski Krzysztof

Języki obce
(angielski, francuski, niemiecki, rosyjski)
Będkowska Hanna, Budzaj Ewa, Dołbniak Katarzyna, Domalski Janusz, Kołodziejska Elżbieta, Kuraszkiewicz Ewa, Kwiatkowska-Ryszewska Dorota, Łukasik Ilona, Machnio Ewa, Mastalerz Marzanna, Sikorska Irena, Sobkowiak Dagmara, Szpryngwald-Tafil Dorota, Żółcińska Agnieszka

Biologia
Aumüller Monika

Chemia
Szczepańczyk Beata, Wodecka Alicja

Fizyka
Piotrowska Anna, Wilkowska Jolanta

Geografia
Grobelny Monika

Matematyka
Czerwiec Izabela, Gmurek Aneta, Michałowska Anna, Puchta Maria, Sadowska Małgorzata, Tumanowicz Barbara

Przedsiębiorczość
Baszczyk Andrzej

Edukacja dla bezpieczeństwa
Filipowicz Ryszard

BHP
Kąkol Marcin

Wychowanie fizyczne
Jeż Kamil, Kaptur Włodzimierz, Lewandowska Dorota, Piecychna Jacek, Strzelczyk Arkadiusz, Włodkowska Ewa

Informatyka
Glanowska Maria, Grzybowski Łukasz, Strupiechowska Dorota, Koza Joanna, Pietraszewski Marcin, Rosińska Małgorzata, Kosmala Grzegorz, Wilkowska Jolanta

Przedmioty zawodowe
Arcimowicz Iwona, Bazior Marek, Bojanowski Adam, Chądzyński Andrzej, Dorobisz Jerzy, Dudkowski Tomasz, Floryan Krzysztof, Giergielewicz Henryk, Glanowska Maria, Jędrzejczak Liliana, Kaźmierczak Piotr, Kosmala Grzegorz, Kowalczyk Andrzej, Kowalski Krzysztof, Królak Małgorzata, Koza Joanna, Kozieł Jarosław, Leleń Jolanta, Letkiewicz Grzegorz, Łopacki Zbigniew, Marczewski Marcin, Mróz Krzysztof, Paprocki Janusz, Paszkiewicz Jacek, Polak Michał, Polatyński Wojciech, Rosińska Małgorzata, Strupiechowska Dorota, Zdrodowski Rafał

Etyka
Woch Zdzisław

Filozofia
Kanclerz Aleksandra

Religia
Kwietniewska Monika

Pedagog szkolny
Zaręba Teresa

Psycholog szkolny
Świątek Barbara

Biblioteka
Jędrzejczak Ewa, Makowska Małgorzata, Witer Renata

Zajęcia teatralne i muzyczne
Kosowski Krzysztof, Somerschaf Borys

Pracownicy administracji

Trojanowska Ewa – kierownik gospodarczy
Gryczyńska Krystyna – kadry

Sekretariat

Malara Jerzy - sekretarz szkoły
Vajda Milena


Wychowawcy w roku szkolnym 2020/2021

Kl. 1 a - mgr Małgorzata Kotiuszko
Kl. 1 b - mgr Aneta Gmurek
Kl. 1 c - mgr Barbara Tumanowicza
Kl. 1 d - mgr Adrianna Skirmunt
Kl. 1 e - mgr Małgorzata Sadowska

Kl. 2 aG - mgr Krzysztof Mróz
Kl. 2 bG - mgr Maria Glanowska
Kl. 2 cG - mgr Dorota Kwiatkowska-Ryszewska
Kl. 2 dG - mgr Kamil Jeż
Kl. 2 eG - mgr Jolanta Wilkowska
Kl. 2 fG  - mgr Anna Michałowska
Kl. 2 ap - mgr Liliana Jędrzejczak
Kl. 2 bp - mgr Ewa Włodkowska
Kl. 2 cp - mgr Elżbieta Rejniak
Kl. 2 dp - mgr Marcin Marczewski
Kl. 2 ep - mgr Katarzyna Kuraszkiewicz
Kl. 2 brp  - mgr Ryszard Filipowicz

Kl. 3 ae - mgr Krzysztof Wilkowski
Kl. 3 b - mgr Janusz Domalski
Kl. 3 c - mgr Monika Grobelny
Kl. 3 d - mgr Piotr Kopka
Kl. 3 f  - mgr Katarzyna Dołbniak

Kl. 4 ae - mgr Włodzimierz Kaptur
Kl. 4 b - mgr Małgorzata Rosińska
Kl. 4 c - mgr Dorota Strupiechowska
Kl. 4 d - mgr Ewa Machnio
Kl. 4 f - mgr Andrzej Chądzyński

Kl. 1 La - mgr Dorota Szpryngwald-Tafil
Kl. 1 Li - mgr Ilona Łukasik
Kl. 2 Lap - mgr Monika Chałowska
Kl. 2 Li1 - mgr Izabela Czerwiec
Kl. 2 Li2 - mgr Monika Aumuller
Kl. 2Lag - mgr Dorota Kołacińska
Kl. 3 La - mgr Dorota Ochijewicz



Terminy spotkań wychowawców z rodzicami: 15 września 2020 r., 17 listopada 2020 r., 23 marca 2021 r., 25 maja 2021 r.

więcej informacji w zakładce: Harmonogram roku szkolnego 2020/2021


bottom

Zespół Szkół Łączności