top
logo

Jesteśmy również na

Współpracujemy z

 

  

 

Certyfikaty

Nauczyciele i pracownicy administracji 2019-2020

Dyrekcja

Alicja Wodecka - dyrektor

Barbara Tumanowicz - wicedyrektor

Michał Polak - wicedyrektor

Zdzisław Woch - kierownik szkolenia praktycznego

Nauczyciele

Język polski
Chałowska Monika, Kołacińska Dorota, Ochijewicz Dorota, Rejniak Elżbieta, Skirmuntt Adrianna

Historia i WOS
Kopka Piotr, Rączkowska-Kozioł Renata, Wilkowski Krzysztof

Języki obce
(angielski, francuski, niemiecki, rosyjski)
Budzaj Ewa, Dołbniak Katarzyna, Domalski Janusz, Kołodziejska Elżbieta, Kuraszkiewicz Ewa, Kwiatkowska-Ryszewska Dorota, Sikorska Irena, Sobkowiak Dagmara, Solecka Agnieszka, Szpryngwald-Tafil Dorota, Żółcińska Agnieszka

Biologia
Aumüller Monika

Chemia
Wodecka Alicja

Fizyka
Piotrowska Anna, Wilkowska Jolanta

Geografia
Grobelny Monika

Matematyka
Czerwiec Izabela, Gmurek Aneta, Michałowska Anna, Puchta Maria, Sadowska Małgorzata, Tumanowicz Barbara

Przedsiębiorczość
Baszczyk Andrzej

Edukacja dla bezpieczeństwa
Filipowicz Ryszard

BHP
Kąkol Marcin

Wychowanie fizyczne
Jeż Kamil, Kaptur Włodzimierz, Lewandowska Dorota, Piecychna Jacek, Strzelczyk Arkadiusz, Włodkowska Ewa

Informatyka
Glanowska Maria, Grzybowski Łukasz, Strupiechowska Dorota, Koza Joanna, Rosińska Małgorzata, Kosmala Grzegorz

Przedmioty zawodowe
Bazior Marek, Bojanowski Adam, Chądzyński Andrzej, Dorobisz Jerzy, Dudkowski Tomasz, Giergielewicz Henryk, Glanowska Maria, Jędrzejczak Liliana, Kaźmierczak Piotr, Kosmala Grzegorz, Kowalczyk Andrzej, Kowalski Krzysztof, Królak Małgorzata, Koza Joanna, Kozieł Jarosław, Leleń Jolanta, Letkiewicz Grzegorz, Łopacki Zbigniew, Marczewski Marcin, Mróz Krzysztof, Paprocki Janusz, Paszkiewicz Jacek, Polak Michał, Rosińska Małgorzata, Strupiechowska Dorota, Zdrodowski Rafał

Etyka
Woch Zdzisław

Religia
Kwietniewska Monika

Pedagog szkolny
Zaręba Teresa

Psycholog szkolny
Świątek Barbara

Biblioteka
Jędrzejczak Ewa, Makowska Małgorzata, Witer Renata

Zajęcia teatralne i muzyczne
Kosowski Krzysztof, Somerschaf Borys

Pracownicy administracji

Trojanowska Ewa – kierownik gospodarczy
Kanigowska Anna – kadry

Sekretariat

Malara Jerzy - sekretarz szkoły
Vajda Milena


Dyżury i konsultacje nauczycieli w roku szkolnym 2019/2020 - wkrótce


Wychowawcy w roku szkolnym 2019/2020

Kl. 1 aG - mgr Krzysztof Mróz
Kl. 1 bG - mgr Maria Glanowska
Kl. 1 cG - mgr Dorota Kwiatkowska-Ryszewska
Kl. 1 dG - mgr Kamil Jeż
Kl. 1 eG - mgr Jolanta Wilkowska
Kl. 1 fG  - mgr Anna Michałowska
Kl. 1 ap - mgr Liliana Jędrzejczak
Kl. 1 bp - mgr Ewa Włodkowska
Kl. 1 cp - mgr Elżbieta Rejniak
Kl. 1 dp - mgr Marcin Marczewski
Kl. 1 ep - mgr Katarzyna Kuraszkiewicz
Kl. 1 brp  - mgr Ryszard Filipowicz

Kl. 2 a - mgr Małgorzata Sadowska
Kl. 2 b - mgr Janusz Domalski
Kl. 2 c - mgr Monika Grobelny
Kl. 2 d - mgr Piotr Kopka
Kl. 2 e - mgr Krzysztof Wilkowski
Kl. 2 f  - mgr Katarzyna Dołbniak

Kl. 3 ae - mgr Włodzimierz Kaptur
Kl. 3 b - mgr Małgorzata Rosińska
Kl. 3 c - mgr Dorota Strupiechowska
Kl. 3 d - mgr Marcin Marczewski
Kl. 3 f - mgr Andrzej Chądzyński

Kl. 4 ad - mgr Adrianna Skirmuntt
Kl. 4 b - mgr Aneta Gmurek
Kl. 4 c - mgr Barbara Tumanowicz
Kl. 4 e - mgr Elżbieta Kołodziejska
Kl. 4 f - mgr Dagmara Sobkowiak

Kl. 1 Lap - mgr Monika Chałowska
Kl. 1 Lg - mgr Dorota Kołacińska
Kl. 1 Li1 - mgr Izabela Czerwiec
Kl. 1 Li2 - mgr Monika Aumuller
Kl. 2 La - mgr Dorota Ochijewicz
Kl. 3 La - mgr Dorota Szpryngwald-Tafil



Terminy spotkań wychowawców z rodzicami: 10 września 2019 r., 12 września 2019 r. (klasy maturalne), 12 listopada 2019 r. (klasy maturalne), 3 grudnia 2019 r., 23 stycznia 2020 r., 17 marca 2020 r. (klasy maturalne), 16 maja 2020 r.

więcej informacji w zakładce: Harmonogram roku


bottom

Zespół Szkół Łączności