top
logo

Praca w ZSŁ

Jesteśmy również na

Współpracujemy z

 

  

 

Certyfikaty

siatka.jpg  SREBRO SIATKARSKICH MISTRZOSTW DZIELNICY DLA ZS nr 37

 W miniony czwartek 21 marca odbył się finał mistrzostw dzielnicy w piłce siatkowej chłopców. Nasza reprezentacja po ubiegłorocznym złotym medalu nie zdołała obronić tytułu i tym samym zdobyła srebrny medal.
W półfinale pokonaliśmy dość gładko zespół XLVIII LO 2:0, natomiast w finale, po bardzo zaciętym i pełnym emocji spotkaniu ulegliśmy drużynie XXXV LO  1:2. Nie mniej jednak całej drużynie należą się ogromne gratulacje nie tylko za wynik ale i postawę podczas całego turnieju. 
 
Reprezentacja ZS nr 37 w składzie:
Michał Rosik 4C
Piotr Skrajny 4C
Mateusz Gołębiewski 4D
Marcin Bobel 4AB
Marcin Wierzbicki 3E
Patryk Zdrodowski 3 AD
Adam Zgutka 3AD
Jakub Dolatowski 2F
 
Kamil Jeż
 
siatka_resize-height_wm-br.jpg


bottom

Zespół Szkół Łączności