top
logo

Praca w ZSŁ

Jesteśmy również na

Współpracujemy z

 

  

 

Certyfikaty

15.JPGPRASKIE CZWARTKI LEKKOATLETYCZNE w „ŁACZNOŚCI” - MITYNG II
Drugi mityng z cyklu Praskie Czwartki Lekkoatletyczne w „Łączności” - w tym roku na 100-lecie Odzyskania Niepodległości - odbył się dość nietypowo, bo… we wtorek 29 maja. Typowo, bo na Szkolnym Stadionie LA - ZS Nr 37 przy Al. St. Zjednoczonych 24.


Na starcie stanęli młodzi lekkoatleci z zaprzyjaźnionych placówek Pragi-Południe /ZS Nr 12 z ul. Siennickiej,  SP Nr 373 z ul. Angorskiej,  SP Nr 397 z ul. Afrykańskiej,  SSP Nr 5 z ul. Paryskiej/  oraz wyjątkowo skuteczni goście z klubu sportowego Wilga Garwolin. Przy pięknej, iście letniej pogodzie, organizatorzy odnotowali 145 „osobostartów” w biegach, skokach i rzutach, w tym wiele rekordów życiowych. Na zwycięzców konkurencji czekało tradycyjnie - podium, dyplom i schłodzona wcześniej czekolada. Wyjątkowo udaną imprezę - co widać po roześmianych buźkach uczestników - zorganizował UKS „IMPULS”-Warszawa we współpracy z ZS Nr 37, współfinansował - Urząd Dzielnicy Warszawa Praga-Południe. Finał cyklu z cennymi nagrodami już po wakacjach - 20 września. Bądźcie z nami !!!   PS. Specjalne podziękowania pod adresem prof. Janusza Domalskiego, który debiutował na naszym stadionie jako fotoreporter sportowy.
                                                      

                                                                                                                                                 TaC.

 

1_resize-height_wm-br.jpg
2_resize-height_wm-br.jpg
3_resize-height_wm-br.jpg
4_resize-height_wm-br.jpg
5_resize-height_wm-br.jpg
6_resize-height_wm-br.jpg
7_resize-height_wm-br.jpg
8_resize-height_wm-br.jpg
9_resize-height_wm-br.jpg
10_resize-height_wm-br.jpg
11_resize-height_wm-br.jpg
12_resize-height_wm-br.jpg
13_resize-height_wm-br.jpg
14_resize-height_wm-br.jpg
15_resize-height_wm-br.jpg
16_resize-height_wm-br.jpg
17_resize-height_wm-br.jpg
18_resize-height_wm-br.jpg
19_resize-height_wm-br.jpg
20_resize-height_wm-br.jpg
22_resize-height_wm-br.jpg
23_resize-height_wm-br.jpg

 


bottom

Zespół Szkół Łączności