top
logo

Praca w ZSŁ

Jesteśmy również na

Współpracujemy z

 

  

 

Certyfikaty

1.JPGMISTRZOSTWA PRAGI-POŁUDNIE W LEKKIEJ ATLETYCE 2018
Przez 3 dni /15-17 maja/ na Szkolnym Stadionie Lekkoatletycznym przy Zespole Szkół Nr 37 młodzi zawodnicy rywalizowali o medale Mistrzostw Dzielnicy Praga-Południe. Na starcie     /a potem - na mecie…/ oglądaliśmy ok. 220 lekkoatletów, reprezentujących 10 placówek oświatowych.Uczniowie klas gimnazjalnych i VII szkół podstawowych startowali w konkurencjach indywidualnych i sztafetach, nieco młodsi /5-6 klasa/ - w lekkoatletycznym czwórboju. Zespołowo - w kategorii starszej - najlepsze były dziewczęta z SP Nr 397 /ul. Angorska/ i chłopcy z ZS Nr 12 /ul. Siennicka/, w kategorii młodszej -  dziewczęta z SP Nr 215 /ul. Kwatery Głównej/ i chłopcy z SP Nr 141 /ul. Szaserów/. Medaliści zawodów indywidualnych, najlepsze sztafety i zespoły „czwórbojowe” już za chwilę będą reprezentować Pragę-Południe w finałach LI Warszawskiej Olimpiady Młodzieży.

Zawody zorganizowali - prof. Włodzimierz Kaptur i niżej podpisany, a przeprowadzili - uczniowie ZS Nr 37, którym w tym miejscu serdecznie dziękuję.                             

                                                                                                                                                TaC.

 

1_resize-height_wm-br.jpg
2_resize-height_wm-br.jpg
3_resize-height_wm-br.jpg
4_resize-height_wm-br.jpg
5_resize-height_wm-br.jpg
6_resize-height_wm-br.jpg
7_resize-height_wm-br.jpg
8_resize-height_wm-br.jpg
9_resize-height_wm-br.jpg
10_resize-height_wm-br.jpg
11_resize-height_wm-br.jpg
12_resize-height_wm-br.jpg
13_resize-height_wm-br.jpg
14_resize-height_wm-br.jpg
15_resize-height_wm-br.jpg
16_resize-height_wm-br.jpg
17_resize-height_wm-br.jpg
18_resize-height_wm-br.jpg
19_resize-height_wm-br.jpg
20_resize-height_wm-br.jpg
21_resize-height_wm-br.jpg
22_resize-height_wm-br.jpgbottom

Zespół Szkół Łączności