top
logo

Praca w ZSŁ

Jesteśmy również na

Współpracujemy z

 

  

 

Certyfikaty

21.JPG

MIKOŁAJKOWE OTWARCIE W „ŁĄCZNOŚCI”

…miało miejsce w samo południe 7 grudnia na obiekcie sportowym Zespołu Szkół Nr 37. Otwarcia były w zasadzie dwa – nowego, wielofunkcyjnego boiska szkolnego oraz nowego sezonu na lodowisku. A nowe boisko to zwieńczenie drugiego etapu inwestycji. Efektem pierwszego, w 2014 roku, był stadion lekkoatletyczny i boisko do koszykówki.

 

Zatem najpierw reprezentujący Zarząd Dzielnicy Praga-Południe Zastępca Burmistrza Michał Wieremiejczyk, w towarzystwie Dyrektor ZS Nr 37 Alicji Puszkarskiej, przeciął symboliczną wstęgę rozciągniętą przed obiektem, a chwilę później rozpoczął mecz pokazowy piłki nożnej miedzy zespołami dwóch klas Technikum Łączności – 4ab i 3d. Przy okazji Burmistrz zamienił się na chwilę w Mikołaja, obdarowując drużyny dwiema piłkami i kartonem cennych prezentów sportowych.

 

Gdy mecz zaczął nabierać rumieńców, zaproszeni goście… udali się w kierunku lodowiska.  A wśród gości, obok Burmistrza, byli m.in. Naczelnik Wydziału Promocji, Kultury i Sportu – Iwona Kaczorowska, nestor radnych Pragi-Południe – Ryszard Kalkhoff , oraz Prezes Spółdzielni „ATEŃSKA” – Jarosław Machlewski.  Idąc na lodowisko, szacowne grono przeszło obok tabliczki informacyjnej – „WIATA dla ZAWODNIKÓW – planowana lokalizacja”, bo społeczność „Łączności” ma duży apetyt na doposażenie obiektu w takie właśnie udogodnienie. Tymczasem na lodowisku, udekorowanym zdecydowanie świątecznie, przy muzyce, świetlnych sopelkach i innych świetlanych atrakcjach, uczniowie ZS Nr 37 odbyli pierwsze ślizgi inaugurujące jubileuszowy, 10. sezon łyżwiarski przy Al. St. Zjednoczonych.

 

A obok, w niejako równoległym paśmie czasu, zespół klasy 3d pokonał po zaciętym meczu 4ab stosunkiem bramek 3:1. Bramki strzelili – Czarek Kubowicz /2/, Adam Kalinowski i Maciej Obarewicz. Planowany jest rewanż, choć raczej na wiosnę…

 

                                                                                                                                         TaC.                                                      

 

4_resize-height_wm-br.jpg
20_resize-height_wm-br.jpg
8a_resize-height_wm-br.jpg
9a_resize-height_wm-br.jpg
10a_resize-height_wm-br.jpg
7a_resize-height_wm-br.jpg
5a_resize-height_wm-br.jpg
2a_resize-height_wm-br.jpg
3a_resize-height_wm-br.jpg
6a_resize-height_wm-br.jpg
1a_resize-height_wm-br.jpg
11a_resize-height_wm-br.jpg
12a_resize-height_wm-br.jpg
13a_resize-height_wm-br.jpg
14a_resize-height_wm-br.jpg
15a_resize-height_wm-br.jpg
16a_resize-height_wm-br.jpg
17a_resize-height_wm-br.jpg
20a_resize-height_wm-br.jpg
18a_resize-height_wm-br.jpg
19a_resize-height_wm-br.jpg
21a_resize-height_wm-br.jpg
22a_resize-height_wm-br.jpg
23a_resize-height_wm-br.jpg
24a_resize-height_wm-br.jpg
7_resize-height_wm-br.jpg
8_resize-height_wm-br.jpg
9_resize-height_wm-br.jpg
10_resize-height_wm-br.jpg
12_resize-height_wm-br.jpg
13_resize-height_wm-br.jpg
14_resize-height_wm-br.jpg
15_resize-height_wm-br.jpg
16_resize-height_wm-br.jpg
17_resize-height_wm-br.jpg
18_resize-height_wm-br.jpg
7a_resize-height_wm-br.jpg
23_resize-height_wm-br.jpg
24_resize-height_wm-br.jpg
25_resize-height_wm-br.jpg
26_resize-height_wm-br.jpg
27_resize-height_wm-br.jpg


bottom

Zespół Szkół Łączności