top
logo

Praca w ZSŁ

Jesteśmy również na

Współpracujemy z

 

  

 

Certyfikaty

wim logo.jpgKOSZYKARZE ZE SREBRNYM MEDALEM
5 stycznia 2018 roku drużyna koszykarzy ZS Nr 37 /”Łączność”/, po czterech kolejnych zwycięstwach, w finale uległa nieznacznie faworytom imprezy – drużynie IV LO – i zdobyła srebrny medal Mistrzostw Dzielnicy w ramach LI Warszawskiej Olimpiady Młodzieży.

 

Rozgrywki trwały dokładnie miesiąc;  6 grudnia pokonaliśmy XLVII LO /”Wyspiański”/, 20 grudnia – ZS Nr 21 /”Saska”/ i ZSGH /”Majdańska”/,              5 stycznia, w półfinale, ponownie XLVII LO. W finale przegraliśmy po walce /32:46/ z „Mickiewiczem” i zostaliśmy wicemistrzami !!!  

 

Trzon drużyny stanowili – Maciej Cieślak /4e/, Piotr Farbowski /4c/, Grzegorz Gutkowski /4c/, Krzysztof Kurowicki /4c/, Maciej Kursa /2f/ i Michał Pawelec /3ab/.  Na zmiany wchodzili – Arkadiusz Białobrzewski /3e/, Kamil Budzikowski /2c/, Mateusz Gołębiewski /3d/, Cezary Kożuchowski /2c/, Mateusz Panasewicz /4c/, Jakub Sitkowski /2c/ i Cezary Skwara /4e/.

 

Zawodnikom oczywiście serdecznie gratulujemy. A o całym wydarzeniu informuje Państwa prowadzący drużynę… niżej podpisany.

 

                                                                                                                                                       TaC.

SAM_1158md_resize-height_wm-br.jpg
SAM_1159md_resize-height_wm-br.jpg
SAM_1160md_resize-height_wm-br.jpg

 


bottom

Zespół Szkół Łączności