top
logo

Praca w ZSŁ

Jesteśmy również na

Współpracujemy z

 

  

 

Certyfikaty

26.jpgPIERWSZAKI NA START 2017!!!

Od kilku lat pod takim właśnie hasłem odbywa się w naszej szkole Jesienny Dzień Sportu i Rekreacji. Tegoroczny miał miejsce 10 października i - jak zwykle - był pełen atrakcji i… niespodziewanych zwrotów akcji.

 

Uczniowie 1. klas Technikum, niesieni dopingiem wychowawców i tych, którzy akurat w tym momencie nie startowali, rywalizowali w rozmaitych konkurencjach wymagających - siły, skoczności, szybkości, współpracy zespołowej, umiejętności technicznych, no i… sprytu oczywiście. Ostatnia, 7. konkurencja /sztafetowy bieg wahadłowy - 6 x 100 yardów/ nie zmieniła już kolejności klas. Zwyciężył team klasy 1D – 61 punktów przed 1F – 57.5 pkt. Oba zespoły triumfowały w trzech konkurencjach. Kolejne lokaty zajęły: 1AE – 47.5 pkt. /triumf w miniturnieju badmintona/, 1C – również 47.5 i 1B – 38.5 pkt. Wszystkie zespoły – co warte jest podkreślenia – wystartowały we wszystkich konkurencjach!

  

Rywalizujące teamy otrzymały po piłce koszykowej z właściwym nadrukiem, dyplomy, a trzy pierwsze – pakiety bonów żywieniowych poimprezowych. A imprezę zorganizował – Zespół Kultury Fizycznej i EdB przy wsparciu przedstawicieli Samorządu Szkolnego. Do zobaczenia na kolejnych, szkolnych zawodach, może już w listopadzie?        

                                                                                                                                         TaC.

 

1_resize-height_wm-br.jpg
2_resize-height_wm-br.jpg
3_resize-height_wm-br.jpg
4_resize-height_wm-br.jpg
5_resize-height_wm-br.jpg
6_resize-height_wm-br.jpg
7_resize-height_wm-br.jpg
8_resize-height_wm-br.jpg
9_resize-height_wm-br.jpg
10_resize-height_wm-br.jpg
11_resize-height_wm-br.jpg
12_resize-height_wm-br.jpg
13_resize-height_wm-br.jpg
14_resize-height_wm-br.jpg
15_resize-height_wm-br.jpg
16_resize-height_wm-br.jpg
17_resize-height_wm-br.jpg
18_resize-height_wm-br.jpg
19_resize-height_wm-br.jpg
20_resize-height_wm-br.jpg
21_resize-height_wm-br.jpg
22_resize-height_wm-br.jpg
23_resize-height_wm-br.jpg
24_resize-height_wm-br.jpg
25_resize-height_wm-br.jpg
26_resize-height_wm-br.jpg
27_resize-height_wm-br.jpg
29_resize-height_wm-br.jpg
30_resize-height_wm-br.jpg
28_resize-height_wm-br.jpg
31_resize-height_wm-br.jpg
32_resize-height_wm-br.jpg
33_resize-height_wm-br.jpg
34_resize-height_wm-br.jpg
35_resize-height_wm-br.jpg
36_resize-height_wm-br.jpg
37_resize-height_wm-br.jpg
38_resize-height_wm-br.jpg
39_resize-height_wm-br.jpg
40_resize-height_wm-br.jpg
41_resize-height_wm-br.jpg
42_resize-height_wm-br.jpg
43_resize-height_wm-br.jpg
44_resize-height_wm-br.jpg
45_resize-height_wm-br.jpg
46_resize-height_wm-br.jpg
47_resize-height_wm-br.jpg
48_resize-height_wm-br.jpg
49_resize-height_wm-br.jpg
50_resize-height_wm-br.jpg


bottom

Zespół Szkół Łączności