top
logo

Jesteśmy również na

Współpracujemy z

 

  

 

Certyfikaty

Pragnienie_czytania01.jpgN.O.R.A. NA "PRAGNIENIU CZYTANIA"

14 maja odbyła się VII edycja festiwalu czytelniczego pt. "PRAGnienie czytaniA", w tym roku pod hasłem "Muzyka i literatura, czyli melodia słów" połączyła ze sobą dwie piękne i szlachetne dziedziny kultury – literaturę i muzykę. Tradycyjnie żadna dzielnicowa impreza nie może obyć się bez udziału naszej fantastycznej N.O.R.Y..

Artystki, w większości uczennice klasy 2La: Weronika Kubicka, Patrycja Królik, Natalia Rowińska, Klaudia Podbielska, Temida Markiewicz z 1 La, Julia Żelazna i Natalia Kiljańczyk, zaprezentowały piosenki francuskie, hiszpańskie i rosyjskie. Gospodarzem imprezy była w tym roku Orkiestra Sinfonia Varsovia, która użyczyła w tym dniu do dyspozycji fanów literatury i muzyki, swoją siedzibę przy ul. Grochowskiej 272.

Brawo Dziewczyny.


bottom

Zespół Szkół Łączności