top
logo

Jesteśmy również na

Współpracujemy z

 

  

 

Certyfikaty

Ogrody_Innowacji_Orange01.JPGBYLIŚMY W OGRODACH INNOWACJI ORANGE

1 czerwca 2016 r. grupa uczniów z klasy 3Td, razem z p. Krzysztofem Mrozem, zwiedzała Ogrody Innowacji firmy Orange Polska. Ogrody to przestrzeń stworzona, by w jednym miejscu zaprezentować innowacyjny potencjał produktów i rozwiązań, nad którymi pracuje Orange.

Stworzona aby zobaczyć jak będziemy się komunikować w najbliższej przyszłości i poznać najnowsze trendy w rozwoju usług multimedialnych. Nasi uczniowie zapoznali się z nową usługą - Cybertarczą i korzyściami jakie ze sobą niesie. Obejrzeli też ściankę demonstracyjną usługi FTTH - światłowód do mieszkania. Zwiedzili Misteczko Orange, czyli supernowoczesny biurowiec z funkcjonalną częścią socjalno-rekreacyjną czy salą do wideokonferencji. Zaawansowany sprzęt i urządzenia oraz warunki pracy i troska o pracowników zrobiły na zwiedzających duże wrażenie.


bottom

Zespół Szkół Łączności