top
logo

Jesteśmy również na

Współpracujemy z

 

  

 

Certyfikaty

zakonczenie_maturzysci01.jpgUROCZYSTE ZAKOŃCZENIE ROKU SZKOLNEGO KLAS MATURALNYCH

29 kwietnia 2016 r. odbyło się uroczyste zakończenie roku szkolnego klas maturalnych. To szczególny dzień dla uczniów, którzy właśnie dziś zakończyli kolejny etap swojego życia – ukończyli szkołę średnią.

Na początku głos zabrała  dyrektor szkoły Alicja Puszkarska. W swoim przemówieniu pogratulowała wszystkim maturzystom ukończenia szkoły oraz życzyła zdania egzaminów maturalnych z jak najlepszymi wynikami. Wręczyła nagrody książkowe, wyróżnienia i dyplomy uczniom wykazującym się szczególnymi osiągnięciami, zarówno w edukacji jak i zajęciach pozaszkolnych. Szczególne słowa podziękowania od dyrektora oraz uczniów padły pod adresem wychowawców:
- wychowawcy klasy 4 Tab p. Ryszarda Filipowicza
- wychowawczyni klasy 4 Tc p. Barbary Tumanowicz
- wychowawczyni klasy 4 Td p. Moniki Chałowskiej
- wychowawczyni klasy 3 La p. Elżbiety Kołodziejskiej.

Przedstawiciel Samorządu Uczniowskiego, żegnając starszych kolegów, życzył im udanych egzaminów maturalnych

Na zakończenie uczniowie klasy artystycznej przygotowali program kabaretowo-satyryczny.

 


bottom

Zespół Szkół Łączności