top
logo

Jesteśmy również na

Współpracujemy z

 

  

 

Certyfikaty

swiatlowody_04.jpgTELTECH I ŚWIATŁOWODY

W dniach 14-15 marca 2016 r. już po raz trzeci odbyły się warsztaty zorganizowane przez firmę Teltech. Tym razem uczniowie Technikum zdobywali wiedzę i umiejętności z zakresu transmisji światłowodowej.

Uczyli się spawać włókna światłowodowe oraz posługiwać reflektometrem /przyrządem do lokalizacji uszkodzeń linii światłowodowej/. Praktyczne ćwiczenia poprzedzone były wykładem na temat najnowszych systemów transmisyjnych DWDM. Serdecznie dziękujemy za profesjonalizm i wspaniałą atmosferę.

swiatlowody_01_resize-height_wm-br.jpg
swiatlowody_02_resize-height_wm-br.jpg
swiatlowody_03_resize-height_wm-br.jpg
swiatlowody_04_resize-height_wm-br.jpg
swiatlowody_05_resize-height_wm-br.jpg
swiatlowody_06_resize-height_wm-br.jpg
swiatlowody_07_resize-height_wm-br.jpg
swiatlowody_08_resize-height_wm-br.jpg


bottom

Zespół Szkół Łączności