top
logo

Jesteśmy również na

Współpracujemy z

 

  

 

Certyfikaty

sam_1466m.jpg

    GIRLS IN ITC

   25 kwietnia Julia Błaszczyk, Monika Frączek, Kasia Gutkowska, Karolina Laksy, Martyna Majka, Sylwia Matuszak i Marta  Szymańska, razem  z p. Henrykiem Giergielewiczem, wzięły udział w wydarzeniu Girls in ICT w warszawskim biurze CISCO.

60 uczennic z 7 warszawskich szkół uczestniczyło w dwóch sesjach TelePresence. Goście pierwszej sesji, p. Charita Boyette – Management Officer w Konsulacie Stanów Zjednoczonych w Krakowie oraz p. Marzena Janicka z VMWare, opowiedziały o wyborze swojej ścieżki kariery. W czasie kolejnej prezentacji p. Ela Czajka z Google oraz panie pracujące w warszawskim biurze CISCO przybliżyły swój dzień pracy i możliwości rozwoju zawodowego kobiet w firmach IT.

Po lunchu poprzez telemost połączyliśmy się z biurami w Krakowie, Pradze, Monachium, Zurychu oraz Amsterdamie, gdzie pracujące tam Polki opowiedziały dlaczego wybrały miedzynarodową karierę oraz jak pracuje sie za granicą.

Nasze dziewczyny uczestniczyły też w warsztatach na temat wykorzystania technologii na co dzień.

Spotkanie przybliżyło możliwości jakie otwiera kobietom praca w branży ICT, a w przyszłości może wpłynie na decyzje o wyborze ścieżki edukacyjnej i pracy.

Więcej informacji na ten temat.

 

 

sam_1466m_resize-height_wm-br.jpg
sam_9448m_resize-height_wm-br.jpg
sam_9420m_resize-height_wm-br.jpg
sam_9456m_resize-height_wm-br.jpg
sam_9427m_resize-height_wm-br.jpg
sam_9434m_resize-height_wm-br.jpg

foto: Henryk Giergielewicz


bottom

Zespół Szkół Łączności