top
logo

Jesteśmy również na

Współpracujemy z

 

  

 

Certyfikaty

klaudia-mae.jpg   KLAUDIA KUCHARSKA LAUREATKĄ KONKURSU "KISIELA"

  15 kwietnia w Centrum Promocji Kultury przy ul.Podskarbińskiej odbył
  się finał konkursu
"Kijem w mrowisko - młodzi mistrzowie pióra i
  pięciolinii", inspirowany twórczością Stefana
Kisielewskiego /1911-91/ -
  prozaika, publicysty, krytyka muzycznego i kompozytora...

 Na konkurs nadesłano 58 prac w kategoriach - fotograficznej i literackiej. Trzecia z planowanych kategorii - muzyczna, pozostała "nietknięta", za to w tle pobrzmiewały fragmenty utworów "Kisiela". Honorowym przewodniczącym jury był syn Stefana - Jerzy Kisielewski, a na widowni znamienici goście, m.in. burmistrz dzielnicy Praga Południe - Tomasz Kucharski.

"Nasza" Klaudia Kucharska /1 LOa/ wysłała na konkurs fragment swojej książki, w którym odniosła się do myśli Kisielewskiego "Dobroć nudzi, gdy nie mamy jej w sobie" i...zdobyła I nagrodę! A ponieważ książka "Antidotum na pęknięty świat" wciąż jest przez Klaudię pisana, więc kolejna szansa na zaszczyty i nagrodę "Kisiela" już za rok. Serdecznie gratulujemy !!!

 

 

 

Na podstawie relacji laureatki - Tac.

 

klaudia-mae_resize-height_wm-br.jpg


 

 

 

 


bottom

Zespół Szkół Łączności