top
logo

Jesteśmy również na

Współpracujemy z

 

  

 

Certyfikaty

wiede 1819m.jpg  JULIA NA OBRADACH MŁODZIEZOWEGO PARLAMENTU
  EUROPEJSKIEGO

  W tym roku, w dniach 29 III - 5 IV, to Wiedeń gościł naszą Julię  Błaszczyk z kl. I  Tb oraz prawie 170 "młodych parlamentarzystów"  z 28 państw uczestniczących w obradach Młodzieżowego Parlamentu Europejskiego.

Oprócz obrad, na których uczniowie próbowali trudnej sztuki negocjacji i kompromisu (obrady odbywały się tylko w języku angielskim) młodzież Polska i austriacka uczestniczyła w spotkaniu z Ambasadorem RP w Wiedniu, p. Arturem Lorkowskim. W wolnym czasie zwiedzali przepiękne zabytki Wiednia. Opiekunem wyjazdu była p. Janusz Domalski.

Więcej informacji

 

Przed wiedeńskim parlamentem.
W czasie obrad.
_dsc0028m_resize-height_wm-br.jpg
_dsc0032m_resize-height_wm-br.jpg
_dsc0151m_resize-height_wm-br.jpg


foto: Janusz Domalski


bottom

Zespół Szkół Łączności