top
logo

Jesteśmy również na

Współpracujemy z

 

  

 

Certyfikaty

Gry_matematyczne.pngSZÓSTE MIEJSCE NA MISTRZOSTWACH POLSKI

9 maja odbył się Finał Mistrzostw Polski w Grach Matematycznych i Logicznych organizowany przez Wydział Matematyki Politechniki Wrocławskiej oraz  Federation Francaise des Jeux Mathematiques.

Niestety w tym roku finał - ze względu na COVID-19 - odbył się tylko w formie zmagań on-line. Naszą Szkołę w finale reprezentowali Mateusz Janecki z klasy 1d oraz nasz nauczyciel p. Marcin Marczewski.

 

Mateusz walczył dzielnie z wymagającymi zadaniami oraz wirtualnie ze starszymi kolegami i koleżankami ze szkół średnich z całej Polski i zrobił poprawnie aż 11 z 16 zadań. Ale niestety ten super wynik nie dał Mateuszowi miejsca wśród 8-ki laureatów konkursu w kategorii szkół ponadgimnazjalnych. 

Natomiast duży sukces odniósł p. Marczewski, który zajął 6 miejsce i znalazł się wśród lauratów Mistrzostw Polski w kategorii dorosłych.

 

Gratulujemy wyników i dziękujemy za reprezentowanie ZSŁ na forum ogólnopolskim.


bottom

Zespół Szkół Łączności