top
logo

Jesteśmy również na

Współpracujemy z

 

  

 

Certyfikaty

IMGP6165m.JPGSZTAFETA  POKOLEŃ

8 listopada dyrektor p. Alicja Wodecka razem z pocztem sztandarowym uczestniczyła w IX Sztafecie Pokoleń. Wydarzenie miało miejsce w LXXVI LO im. marszałka J. Piłsudskiego. Na uroczystości obecny był Dariusz Kacprzak, Zastępca Burmistrza Dzielnicy Praga Północ, Jan Józef Kasprzyk, szef  Urzędu do Spraw Kombatantów i Osób Represjonowanych, weterani walk o niepodległość RP oraz młodzież szkolna.

Podczas spotkania weterani przekazali przedstawicielom młodego pokolenia przesłanie Światowego Zjazdu Weteranów Walki o Niepodległość RP. Zespół Szkół Łączności jest pierwszą szkołą na Pradze-Południe, która odebrała to przesłanie.Spotkanie uświetnił koncert Chóru Reprezentacyjnego Zespołu Artystycznego Wojska Polskiego pod dyrekcją Artura Małeckiego

więcej informacji na stronie: Urzędu ds Kombatantów i Osób Represjonowanych

oraz na stronie: Urzędu Dzielnicy Praga-Północ


bottom

Zespół Szkół Łączności