top
logo

Jesteśmy również na

Współpracujemy z

 

  

 

Certyfikaty

Test_Coopera.jpgVIII WTC W „ŁĄCZNOŚCI”

WTC czyli Wiosenny Test Coopera, czyli… bieg 12-minutowy na dystansie jak najdłuższym, odbędzie się na Szkolnym Stadionie Lekkoatletycznym Zespołu Szkół Nr 37 dokładnie 13 kwietnia 2019 roku.

Już po raz ósmy zapraszamy amatorów biegania /i nie tylko…/ do sprawdzenia swojej wiosennej kondycji nie na odcinku, ale w czasie… wzmiankowanych 12 minut. Impreza jest ogólnodostępna, udział bezpłatny, a jedynym warunkiem uczestnictwa jest uważne przeczytanie zamieszczonego poniżej REGULAMINU. Tradycyjnie specjalną ofertę kierujemy do dzieci /urodzeni w roku 2009 i młodsi/; organizujemy dla nich 6-minutowego Mini-Cooper’ka, z możliwą asekuracją rodzica /opiekuna/ na II torze. Zapraszamy raz jeszcze - 13 kwietnia od godziny 10.00 na stadion LA - ZS Nr 37 przy Al. St. Zjednoczonych 24. Pobiegnijcie z nami !!! 

 

 

TEST COOPERA - REGULAMIN

 

OŚWIADCZENIE PRAWNEGO OPIEKUNA

                                                                                                                     TaC.


bottom

Zespół Szkół Łączności