top
logo

Jesteśmy również na

Współpracujemy z

 

  

 

Certyfikaty

IMG_001.jpgSTUDENCI Z AISEC

W dniach od 18 lutego do 1 marca 2019 roku w ramach współpracy z AISEC /Międzynarodową Organizacją Studencką/ i SGH, gościliśmy studentkę z Etiopii i Studenta z Chin.

Sharon i Shibin mieli zajęcia w każdej klasie. Opowiadali o swoim kraju, kulturze, kuchni, zwyczajach, ciekawostkach z nimi związanymi. Zajęcia  były możliwe tylko dzięki temu, że troje uczniów z klasy 1 La wraz z rodzicami gościli studentów. Dziękujemy bardzo Julii, Kindze i Aleksandrowi oraz ich Rodzicom za zaangażowanie i ciepłe przyjęcie naszych Gości. Jak co roku całość projektu przygotowała i koordynowała p. Elżbieta Kołodziejska.

IMG_001.jpg - 298.79 KB
IMG_002.jpg - 243.94 KB
IMG_003.jpg - 268.18 KB


bottom

Zespół Szkół Łączności