top
logo

Jesteśmy również na

Współpracujemy z

 

  

 

Certyfikaty

(1).jpgAKCJA KRWIODAWSTWA W TECHNIKUM ŁĄCZNOŚCI

W wiosenny piątek uczniowie TŁ postanowili kolejny raz pomóc osobom potrzebującym. Tym razem charytatywnie oddawali cenną krew, której nie można wyprodukować ani kupić, można ją jedynie podarować. Uczniowie stanęli na wysokości zadania...

i do ambulansu krwiodawstwa, znajdującego się na terenie Technikum Łączności, zgłosiło się około 50 uczniów. Przyświecał im szlachetny cel bezinteresownej pomocy innym. Nasza lokalna "Wampiriada w TŁ" ma tak pozytywny odzew, że zostanie imprezą cykliczną, ponieważ warto pomagać. 

Szczególne podziękowania dla uczniów oraz nauczycieli, którzy czynnie wzięli udział w tej akcji, a zwłaszcza pomysłodawcy oraz organizatorowi całego wydarzenia, dla Pana Rafała - nauczyciela lokalnych sieci komputerowych oraz Pani Ani – szkolnemu psychologowi, która czuwała nad samopoczuciem uczniów uczestniczących w akcji.

Wszystkich chętnych, którym nie udało się wziąć udziału w tegorocznym wydarzeniu zapraszamy do najbliższego całorocznego punktu krwiodawstwa lub na kolejną edycję "Wampiriady w TŁ" tuż po wakacjach.

(1)_resize-height_wm-br.jpg
(2)_resize-height_wm-br.jpg
(3)_resize-height_wm-br.jpg
(4)_resize-height_wm-br.jpg
(5)_resize-height_wm-br.jpg
(6)_resize-height_wm-br.jpg
(8)_resize-height_wm-br.jpg
(10)_resize-height_wm-br.jpg
(11)_resize-height_wm-br.jpg
(12)_resize-height_wm-br.jpg
(13)_resize-height_wm-br.jpg
(14)_resize-height_wm-br.jpg
(15)_resize-height_wm-br.jpg
(16)_resize-height_wm-br.jpg
(17)_resize-height_wm-br.jpg
(18)_resize-height_wm-br.jpg
(20)_resize-height_wm-br.jpg
(23)_resize-height_wm-br.jpg
(24)_resize-height_wm-br.jpg
(25)_resize-height_wm-br.jpg
(26)_resize-height_wm-br.jpg
(27)_resize-height_wm-br.jpg
(28)_resize-height_wm-br.jpg
(29)_resize-height_wm-br.jpg
(30)_resize-height_wm-br.jpg
(31)_resize-height_wm-br.jpg
(32)_resize-height_wm-br.jpg
(33)_resize-height_wm-br.jpg
(34)_resize-height_wm-br.jpg
(35)_resize-height_wm-br.jpg
(36)_resize-height_wm-br.jpg


bottom

Zespół Szkół Łączności