top
logo

Jesteśmy również na

Współpracujemy z

 

  

 

Certyfikaty

Srebrne_technikum2019.jpgMAMY SREBRNĄ TARCZĘ W RANKINGU "PERSPEKTYW"

Fundacja Edukacyjna "Perspektywy" potwierdza, że Technikum Łączności im. prof. dr. inż. Janusza Groszkowskiego w Warszawie jest wśród 500 najlepszych techników w Polsce sklasyfikowanych w Rankingu Liceów i Techników PERSPEKTYWY 2019 i przysługuje mu tytuł "Srebrnej Szkoły 2019".

 W zeszłym roku pisałam: 

"Jesteśmy dumni ze zdobycia Brązowej Tarczy we wspomnianym rankingu. Dodam tylko, że biorąc pod uwagę tylko Warszawę, mamy 11 miejsce. Cieszymy się z tego zaszczytu i wszyscy razem postaramy się o jeszcze lepsze wyniki w przyszłorocznym rankingu. Z wielką przyjemnością umieścimy tutaj Złotą lub Srebrną Tarczę :)"

 Wspomnę tylko, że teraz zajmujemy 116 miejsce wśród średnich szkół technicznych w Polsce.

 

Srebrne_technikum2019.jpg

 

MR


bottom

Zespół Szkół Łączności