top
logo

Jesteśmy również na

Współpracujemy z

 

  

 

Certyfikaty

2.jpgPODSUMOWANIE PROJEKTU UNIJNEGO

Dnia 31.12.2018 roku kończy się grant szkoły na projekt unijny "Zagraniczne praktyki szansą na lepszy start".

W warszawsko-praskim czasopiśmie społeczno-samorządowym "Mieszkaniec", 18 grudnia,  opublikowana została krótka informacja o rezultatach zorganizowanych dla naszych uczniów staży w Dublinie (http://mieszkaniec.pl/Archiwum/PDF/2018/24.pdf).

W związku ze zbliżającym się zakończeniem działań projektowych, 26 listopada ogłoszony został konkurs na najciekawszą prezentację multimedialną lub film o kulturze Irlandii, skierowany do wszystkich uczniów Zespołu Szkół Nr 37.

21 grudnia w szkole zorganizowaliśmy Dzień kultury Irlandii, w ramach którego na przygotowanym stoisku przedstawiane były rezultaty projektu. Tego dnia odbyło się również wręczenie nagród zwycięzcom wspomnianego wcześniej konkursu multimedialnego. Dodatkowo każdy mógł wziąć udział w quizie, odpowiadając na wylosowane pytanie dotyczące kraju, w którym miała miejsce mobilność naszych uczniów. Upowszechnianie projektu skierowane było do uczniów naszej szkoły oraz przybyłych 21 grudnia gości - rodziców, nauczycieli, władz lokalnych i przedstawicieli firm współpracujących z Zespołem Szkół Nr 37.

2_resize-height_wm-br.jpg
3_resize-height_wm-br.jpg
7_resize-height_wm-br.jpg
8_resize-height_wm-br.jpg
9_resize-height_wm-br.jpg
u1_resize-height_wm-br.jpg
u2_resize-height_wm-br.jpg


bottom

Zespół Szkół Łączności