top
logo

Jesteśmy również na

Współpracujemy z

 

  

 

Certyfikaty

1.png 

RELACJA Z PRZEKAZANIA PACZKI 

 Drogi Darczyńco,


Cieszymy się, że razem z nami zmieniasz świat na lepsze!

 Miłość wyrażana jest poprzez wrażliwość na drugiego człowieka. Darczyńcy SZLACHETNEJ PACZKI dodatkowo okazują ją w prezencie, który trafia prosto w serca rodziny. Sami wiemy, jak się czujemy, gdy ktoś pomaga spełnić nasze marzenia, zwłaszcza kiedy wydają się nierealne. 

 Cieszymy się, że jesteś częścią tej radości, którą przeżywała obdarowana rodzina podczas dostarczenia Paczki.

Cieszymy się, że jesteś częścią tej radości, którą przeżywała obdarowana rodzina podczas dostarczenia Paczki.

Wolontariusz, który opiekował się rodziną (oznaczonej numerem MAZ-947-595161), chciał przekazać kilka słów od siebie.

Relacja ze spotkania z rodziną przy wręczeniu paczki.
Przyjechaliśmy rano w sobotę do Pani Ewy i Bartusia z Panią Małgosią, uczniem szkoły i wolontariuszami. Bartuś biegał po całym dom w czapce Mikołaja. Pani Ewa ucieszona i przejęta rozmawiała z nami wszystkimi, a głównie z Panią Małgosią. Wszystkich zainteresował najbardziej rowerek treningowy, szczególnie Bartusia. Tam robiliśmy większość zdjęć grupowych. Oczyszczacz został dostarczony trzy dni później przez kuriera z czego najbardziej cieszyła się Pani Ewa. Na tym jej zależało najbardziej bo Bartuś jest chorym dzieckiem a to poprawi jakość jego życia. Na koniec wizyty Pani Ewa dała ulotki o odpisie od podatku 1% dla Bartusia. Ulotki będą roznoszone przez uczniów szkoły Pani Małgosi. Na tym Pani Ewie bardzo zależało. Panie wymieniły się telefonami i zapewne będą się kontaktować.
Co chce przekazać Tobie wolontariusz:
Pani Małgosiu na Pani ręce przekazuję WIELKIE PODZIĘKOWANIA za WASZE WIELKIE SERCA. Dla wszystkich uczniów i ich rodziców, nauczycieli i całej kadry Waszej Szkoły. JESTEŚCIE WSPANIALI :) Oby było więcej Takich Nauczycieli, Uczniów i Ludzi, a Świat będzie wspanialszy i szczęśliwszy.
Co chce powiedzieć od siebie rodzina:
Pani Ewa prosi o podziękowanie za WSZYSTKO. Za prezenty, WIELKIE serce i pomoc przy ulotkach.

Zespół Szlachetnej Paczki

 


bottom

Zespół Szkół Łączności