top
logo

Jesteśmy również na

Współpracujemy z

 

  

 

Certyfikaty

(6).jpg

  NOWE ZESTAWY KOMPUTEROWE

Technikum Łączności ponownie inwestuje w nowe technologie. Kolejnym etapem modernizacji dobrze wyposażonych pracowni specjalistycznych jest wymiana komputerów na takie, które nadążą za potrzebami sprzętowymi w naszej szkole.

 

Założeniem naszego Technikum jest praca na sprzęcie możliwie zbliżonym do tego, jaki można spotkać w biznesie, aby przygotować naszych uczniów jak najlepiej do przyszłej pracy w zawodzie.
Po wyposażeniu w roku ubiegłym kolejnych pracowni w sprzęt specjalistyczny kolejny raz przyszedł czas na wymianę komputerów. Technikum Łączności zakupiło 25 komputery wraz z monitorami o bardzo dobrych parametrach na wyposażenie sal Telekomunikacyjnych oraz Teleinformatycznych. Komputery, jako narzędzie pracy przyszłych techników powinny spełniać konkretne normy wydajnościowe, a nowe komputery, które Technikum zakupuje sukcesywnie w ostatnich latach będą spełniać te normy jeszcze długi czas.
Dla zainteresowanych kilka parametrów technicznych:

Dell OPTIPLEX 3060 I5-8500 16GB 500GB RS-232 DVDRW

https://www.cpubenchmark.net/compare/Intel-i5-8500-vs-Intel-i5-7500/3223vs2910

 

M.P.

 

(1)_resize-height_wm-br.jpg
(2)_resize-height_wm-br.jpg
(3)_resize-height_wm-br.jpg
(4)_resize-height_wm-br.jpg
(5)_resize-height_wm-br.jpg
(6)_resize-height_wm-br.jpg
(7)_resize-height_wm-br.jpg
(8)_resize-height_wm-br.jpg
(9)_resize-height_wm-br.jpg


bottom

Zespół Szkół Łączności