top
logo

Jesteśmy również na

Współpracujemy z

 

  

 

Certyfikaty

Test_Coopera.jpgVII. JTC w „ŁĄCZNOŚCI”

JTC czyli Jesienny Test Coopera, czyli… bieg 12-minutowy na dystansie jak najdłuższym, odbędzie się na Szkolnym Stadionie Lekkoatletycznym Zespołu Szkół Nr 37 dokładnie 6 października 2018 roku. Tym razem JTC jest jedną z imprez wchodzących w skład Praskiego Festiwalu Sportowo-Rekreacyjnego w „Łączności”.

 

Już po raz siódmy zapraszamy amatorów biegania /i nie tylko…/ do sprawdzenia swojej jesiennej kondycji nie na odcinku, ale w czasie… wzmiankowanych 12 minut. Impreza jest ogólnodostępna, udział bezpłatny, a jedynym warunkiem uczestnictwa jest uważne przeczytanie zamieszczonego poniżej REGULAMINU. Tradycyjnie specjalną ofertę kierujemy do dzieci /urodzeni w roku 2008 i młodsi/; organizujemy dla nich 6-minutowego Mini-Cooper’ka, z możliwą asekuracją rodzica /opiekuna/ na II torze. Zapraszamy raz jeszcze - 6 października od godziny 10.15 na stadion LA - ZS Nr 37 przy Al. St. Zjednoczonych 24. Pobiegnijcie z nami !!! 

                                                                               TaC.   

 

TEST COOPERA _ REGULAMIN    

 

                                                        


bottom

Zespół Szkół Łączności