top
logo

Jesteśmy również na

Współpracujemy z

 

  

 

Certyfikaty

icon.jpg MICROSOFT IMAGINE W TECHNIKUM ŁĄCZNOŚCI

 

Technikum Łączności ogłasza kolejny wielki projekt, którego wdrożenie jest sukcesem naszej szkoły.

Po wielu miesiącach negocjacji oraz dokładnym opracowaniu wspólnej strategii działania w zakresie systemów operacyjnych oraz komputerowych, Technikum Łączności w Warszawie podjęło współpracę z firmą Microsoft w ramach projektu „Microsoft Imagine”.

Projekt ten w ramach umowy zawartej między firmą Microsoft a Technikum Łączności zakłada dostęp do wielu płatnych produktów, których cena dla firm jest bardzo wysoka. Cały czas rozwijające się Technikum Łączności posiada w swojej bazie dydaktycznej ogromną ilość komputerów w ponad dwudziestu pracowniach informatycznych, specjalistycznych oraz w salach wykładowych. Dzięki podpisanej umowie, Nasza Szkoła może korzystać w sposób niemal nieograniczony ilościowo z zasobów platformy Microsoft Imagine, a nowe systemy będą stopniowo wdrażane do pracowni i sal wykładowych.
Sukcesem jest również fakt, że możemy całkowicie nieodpłatnie udostępnić te produkty naszym uczniom Technikum. Każdy uczeń może otrzymać konto, z którego pobiera produkty firmy Microsoft na użytek własny.
Mamy nadzieje, że pozwoli to wspomóc edukację naszych uczniów poprzez korzystanie z legalnego oprogramowania, którego cena jest często bardzo wysoka, dając możliwość rozwijania swoich zainteresowań, kreatywności oraz kariery zawodowej.  

Niektóre z dostępnych produktów to np.:

  • Access 2016

  • Visual Studio Enterprise 2017

  • SQL Server 2016 Developer

  • Microsoft Hyper-V Server 2016

  • Microsoft Hyper-V Server 2012 R2

  • Visio Professional 2016

  • Skype For Business Server 2015

    i wiele innych.

Koordynatorem oraz administratorem projektu jest Wicedyrektor Michał Polak, który udziela pozostałych informacji.

1_resize-height_wm-br.jpg
2_resize-height_wm-br.jpg


bottom

Zespół Szkół Łączności