top
logo

Jesteśmy również na

Współpracujemy z

 

  

 

Certyfikaty

FOTO_NOWY_STADION.JPGPRASKI FESTIWAL SPORTOWO-REKREACYJNY w „ŁĄCZNOŚCI”

6 października na Szkolnym Stadionie Lekkoatletycznym przy Zespole Szkół Nr 37 odbędzie się duża impreza sportowo-rekreacyjna organizowana przez:  UKS „IMPULS”- Warszawa, Urząd Dzielnicy Praga-Południe i ZS Nr 37. Poniżej prezentujemy program…

 

PRASKIEGO FESTIWALU SPORTOWO-REKREACYJNEGO w „ŁACZNOŚCI”.

1. VII Jesienny Test Coopera /bieg 12-minutowy/.                                          
Pierwsza seria wystartuje punktualnie o 10.15, kolejne co ok.17 minut.  6-minutowy Mini-Cooper’ek /dla dzieci do lat 10/ planujemy ok. g.11.06. Dokładny regulamin JTC - tutaj

2. Lekkoatletyczny Mecz Wielobojowy - Praga vs. Reszta Świata.                 
Startują najlepsze lekkoatletki i lekkoatleci Warszawy /15-20 lat/ w wieloboju, który składa się z: biegu na 60m ppł., skoku wzwyż, skoku w dal, pchnięcia kulą i biegu na 800m/1000m. Pierwsza seria biegu płotkarskiego - g.9.45, ostatnia konkurencja /bieg długi/ - ok. g.13.00-13.20.

3. Otwarte Amatorskie Mistrzostwa Pragi-Południe w wyciskaniu sztangi w leżeniu.
Startujący będą wyciskać 50% masy swojego ciała. Liczy się - ilość powtórzeń w ciągu 1 minuty. Stanowisko będzie czynne od g.10.30 do ok. g.13.00.

4. Otwarte Amatorskie Mistrzostwa Pragi-Południe w darcie.                                    
W godzinach 10.30 - 13.00 będą uruchomione dwa stanowiska. Dokładny regulamin mistrzostw zostanie podany w dniu imprezy.

5. Plenerowy pokaz szermierki + warsztaty dla najmłodszych.                            
Polski Klub Szermierczy pod wodzą fechtmistrza Marka Poznańskiego otworzy swoje stanowisko ok. g.10.30. Można się będzie dowiedzieć /i zobaczyć też/ - czym np. floret różni się od szabli i szpady.

6. Bezpłatne zabiegi i porady specjalistów z Centrum Rehabilitacji „ATENY”

7. Piłkarski mecz „na szczycie”: Samorządowcy Dzielnicy vs. Młodzi Technicy.    To będzie hit!  Na naszym boisku zmierzą się z jednej strony - samorządowcy pod wodzą  Zastępcy Burmistrza Pragi-Południe Michała Wieremiejczyka, z drugiej - tegoroczni Mistrzowie Szkoły, drużyna klasy 4d naszego Technikum Łączności. Pierwszy gwizdek sędziego - ok. g.14.00. Bez względu na wynik po 20 minutach gry /2 x 10 minut/ odbędzie się seria rzutów karnych. O zwycięstwie zadecyduje suma zdobytych goli…

8. Atrakcja specjalna - koncert plenerowy Teatru N.O.R.A.                                    
Tak naprawdę to teatr pod dyrekcją Krzysztofa Konrada koncertować będzie /na scenie!/ dwa razy. Raz ok. g.12.00 w repertuarze… i drugi raz ok. g.13.30 w repertuarze całkiem odmiennym.

9. Dla zgłodniałych - szeroki wybór potraw z grilla oferować będzie renomowany Bar „U Dusi”, gdzieś od g.12.30 do 15.00.

 

PS. To tyle w teleinformatycznym skrócie. Serdecznie zapraszamy !!!

 

                                                                                                               TaC.

 

 plakat - Festiwal sportowy_m.jpg

 

 

 

 

 


bottom

Zespół Szkół Łączności