top
logo

Jesteśmy również na

Współpracujemy z

 

  

 

Certyfikaty

upow1.jpgPODSUMOWANIE PROJEKTU UNIJNEGO

Dnia 29.04.2018 r. zakończył się grant szkoły na projekt unijny "Teleinformatyka szansą na lepsze jutro".

Upowszechnianie rezultatów projektu odbyło się w ramach Dnia Otwartego dla kandydatów do szkoły 17.03.2018. Głównym odbiorcą byli przyszli kandydaci do szkoły wraz z rodzicami. Poza tym w ramach Światowego Dnia Telekomunikacji i Społeczeństwa Informacyjnego 2018 oraz Święta Szkoły dnia 21.03.2018., gdzie upowszechnianie było kierowane do gości z różnych szkół informatycznych z terenu Polski, firm i przedsiębiorstw informatycznych i teleinformatycznych, władz lokalnych oraz uczniów naszej szkoły.


Przy współpracy z kadrą wychowania fizycznego upowszechnianie rezultatów projektu obywa się w ramach międzyszkolnych, dzielnicowych zawodów sportowych jak: Wiosenny Test Coopera czy PRASKIE CZWARTKI LEKKOATLETYCZNE w „ŁĄCZNOŚCI”.

 

upow1_resize-height_wm-br.jpg
upow2_resize-height_wm-br.jpg
upow3_resize-height_wm-br.jpg
upow4_resize-height_wm-br.jpg
upow5_resize-height_wm-br.jpg
upow6_resize-height_wm-br.jpg
upow7_resize-height_wm-br.jpg
b1_resize-height_wm-br.jpg
b2_resize-height_wm-br.jpg
b3_resize-height_wm-br.jpg
b4_resize-height_wm-br.jpg
u1_resize-height_wm-br.jpg
u2_resize-height_wm-br.jpg
upow8_resize-height_wm-br.jpg


bottom

Zespół Szkół Łączności