top
logo

Jesteśmy również na

Współpracujemy z

 

  

 

Certyfikaty

2018.06.05_Ruby_12.jpgWARSZTATY PROGRAMOWANIA W JĘZYKU RUBY

5 czerwca w naszej szkole zakończyły się warsztaty „Pierwsze kroki w Web Developmencie”. Zajęcia prowadzili Grzegorz Jasionowski (nasz absolwent) oraz Kinga Sieminiak, pracownicy firmy El Passion.  Program obejmował naukę języka Ruby oraz CSS3. Sądzę, że obie strony prowadzący, jak i słuchacze, są zadowoleni. Po zajęciach kursanci otrzymali dyplomy ukończenia warsztatów, ale nie zapomnieliśmy również o prowadzących. Tym bardziej, że z inicjatywą zorganizowania zajęć wystąpił Grzegorz.

A jak było na zajęciach? Przeczytajcie wypowiedzi kilku uczestników.

 Dlaczego zainteresowałem się kursem i postanowiłem w nim uczestniczyć?

Postanowiłem wziąć udział w kursie, ponieważ moim zdaniem osoby na kierunkach technicznych powinny próbować różnych nowych rzeczy kiedy nadarzy się ku temu okazja. Przyznam się szczerze, że język Ruby nie jest tym, w którym łatwo mi się odnaleźć i przez najbliższy czas raczej swojego stanowiska na ten temat nie zmienię, jednak to nie znaczy, że ukończyłem kurs z języka i nic pożytecznego z tego nie wyniosłem. Pragnę jeszcze raz podziękować Grześkowi oraz Kindze za pełnienie funkcji przewodnika, który kierował mnie aż do tego momentu na coraz to większe głębiny oceanu jakim jest język Ruby. Mimo wszelkich trudności i ciężkiej pracy dotarliśmy do tego momentu - jestem Wam za to bardzo wdzięczny. Natomiast uczniów technikum jak i liceum zachęcam do korzystania z możliwości, które się przed Wami otwierają. Być może nie zawsze traficie na coś co Wam podpasuje, jednak jest szansa, że w przyszłości to czego się nauczycie poza zajęciami lekcyjnymi będzie Waszym WIELKIM atutem i pasją. Takiej wiedzy nie wykorzystacie tylko przy CV, ale również w życiu prywatnym. Cieszę się, że udało mi się dostać na te warsztaty pomimo, że byłem najmłodszym z uczestników zajęć i z niektórymi zadaniami miałem pod górkę. W przyszłości chcę łączyć swoją pracę z moją pasją - programowaniem - jestem pewien, że te zajęcia mnie do tego zbliżyły.”

Michał

„Dlaczego chciałem wziąć udział w tym kursie?
To co nauczę się w szkole jest oczywiście przydatne, ale wiedza, którą mogę zdobyć poprzez takie kursy jest również przydatna. Mogłem dowiedzieć się co jest teraz popularne w świecie programowania, jak wygląda praca profesjonalnego programisty oraz poznać nowy język programowania.”

Robert

„Zajęcia „Ruby” były cudowne, dowiedziałem się wielu przydatnych informacji. Spędziliśmy czas w miłej atmosferze. Z ogromną chęcią uczestniczyłem w zajęciach. Nie żałuję żadnej minuty spędzonej podczas warsztatów. „

Michał

„Moje uczestnictwo w kursie wynikało z chęci zdobycia jakiejkolwiek wiedzy z kolejnego języka programowania. Chciałem porównać Rubyego z innymi znanymi mi językami i stwierdzić, do którego jest mi najbliżej w codziennym użytku w ewentualnej przyszłej pracy.”

Michał

 

"Atmosfera na zajęciach była niesamowita. Prowadzący potrafili pomóc, wytłumaczyć wszystko każdemu z nas z osobna. Informacje, które zdobyłem będą na pewno bardzo użyteczne w dalszej przygodzie z programowaniem".

Adam

 

2018.06.05_Ruby_01_resize-height_wm-br.jpg
2018.06.05_Ruby_02_resize-height_wm-br.jpg
2018.06.05_Ruby_03_resize-height_wm-br.jpg
2018.06.05_Ruby_04_resize-height_wm-br.jpg
2018.06.05_Ruby_05_resize-height_wm-br.jpg
2018.06.05_Ruby_06_resize-height_wm-br.jpg
2018.06.05_Ruby_07_resize-height_wm-br.jpg
2018.06.05_Ruby_08_resize-height_wm-br.jpg
2018.06.05_Ruby_09_resize-height_wm-br.jpg
2018.06.05_Ruby_10_resize-height_wm-br.jpg
2018.06.05_Ruby_12_resize-height_wm-br.jpg
2018.06.05_Ruby_13_resize-height_wm-br.jpg
2018.06.05_Ruby_14_resize-height_wm-br.jpg


bottom

Zespół Szkół Łączności