top
logo

Jesteśmy również na

Współpracujemy z

 

  

 

Certyfikaty

brazowe_technikum_2018.jpg

MAMY BRĄZOWĄ TARCZĘ W RANKINGU "PERSPEKTYW"

Fundacja Edukacyjna "Perspektywy" potwierdza, że Technikum Łączności im. prof. dr. inż. Janusza Groszkowskiego w Warszawie jest wśród 300 najlepszych techników w Polsce sklasyfikowanych w Rankingu Liceów i Techników PERSPEKTYWY 2018 i przysługuje mu tytuł "Brązowej Szkoły 2018".

 

Jesteśmy dumni ze zdobycia Brązowej Tarczy we wspomnianym rankingu. Dodam tylko, że biorąc pod uwagę tylko Warszawę, mamy 11 miejsce. Cieszymy się z tego zaszczytu i wszyscy razem postaramy się o jeszcze lepsze wyniki w przyszłorocznym rankingu. Z wielką przyejmnością umieścimy tutaj Złotą lub Srebrną Tarczę :)brazowe_technikum_2018.jpgMR

 


bottom

Zespół Szkół Łączności