top
logo

Jesteśmy również na

Współpracujemy z

 

  

 

Certyfikaty

12.JPGWYMIANA STUDENCKA W RAMACH AIESEC
W dniach od 12 do 23 lutego 2018 r., jak co roku w ramach współpracy z międzynarodową organizacją studencką AIESEC, gościliśmy dwie studentki. Była to Clara z Indonezji i Nana z Ghany. Tym razem mieszkały u rodzin naszych uczniów z klasy 2e – Kacpra  i Daniela. Dzięki zajęciom z nimi uczniowie mogli zapoznać się z kulturą, językiem i geografią tych krajów.

 

 

 

 

1_resize-height_wm-br.jpg
2_resize-height_wm-br.jpg
3_resize-height_wm-br.jpg
4_resize-height_wm-br.jpg
5_resize-height_wm-br.jpg
6_resize-height_wm-br.jpg
7_resize-height_wm-br.jpg
8_resize-height_wm-br.jpg
9_resize-height_wm-br.jpg
10_resize-height_wm-br.jpg
11_resize-height_wm-br.jpg
12_resize-height_wm-br.jpg
13_resize-height_wm-br.jpg


bottom

Zespół Szkół Łączności