top
logo

Jesteśmy również na

Współpracujemy z

 

  

 

Certyfikaty

british council.jpgWYCIECZKA DO BIBLIOTEKI BRITISH COUNCIL
Dnia 9  lutego (piątek) grupa uczniów z klasy 4Te wraz z Panią Małgorzatą Kuźmą wybrała się na wycieczkę do biblioteki British Council. Lekcja biblioteczna odbyła się w języku angielskim, uczniowie  mieli możliwość zadawania pytań. Celem lekcji było zapoznanie młodzieży z działalnością biblioteki i jej regulaminem oraz zachęcenie do korzystania z jej oferty.

Obejrzeliśmy obszerny księgozbiór obcojęzyczny, czytelnię biblioteczną, wypożyczalnię oferującą literaturę, wydawnictwa popularnonaukowe, filmy i muzykę w oryginalnej wersji językowej: angielskiej, rosyjskiej, niemieckiej, francuskiej, wydawnictwa dydaktyczne dla nauczycieli i uczniów. Po zakończonej lekcji niektórzy uczniowie zapisali się do biblioteki.

 


bottom

Zespół Szkół Łączności