top
logo

Jesteśmy również na

Współpracujemy z

 

  

 

Certyfikaty

7.jpgAPEL PODSUMOWUJĄCY I SEMESTR

7 lutego 2018 r. odbył się uroczysty apel podsumowujący klasyfikację śródroczną. Swoją obecnością zaszczycił nas wiceburmistrz Pragi-Południe - Pan Michał Wieremiejczyk, który - w ramach podziękowania za współpracę - wręczył naszym dwóm uczniom klasy IV wartościowe nagrody ufundowane przez Urząd Dzielnicy Praga-Południe. Pani Dyrektor podsumowała pracę i sukcesy społeczności szkolnej oraz omówiła wyniki w nauce uczniów za I semestr roku szkolnego 2017/18. Zostały wręczone dyplomy dla prymusów i inne wyróżnienia za zasługi na rzecz szkoły.

 

7_resize-height_wm-br.jpg
8_resize-height_wm-br.jpg
4_resize-height_wm-br.jpg
3_resize-height_wm-br.jpg
6_resize-height_wm-br.jpg
9_resize-height_wm-br.jpg
10_resize-height_wm-br.jpg
12_resize-height_wm-br.jpg
13_resize-height_wm-br.jpg


bottom

Zespół Szkół Łączności