top
logo

Jesteśmy również na

Współpracujemy z

 

  

 

Certyfikaty

6.jpgSTUDNIÓWKA 2018

13.01.2018 r. w hotelu Lord w Warszawie odbyła się studniówka. O godzinie 20.00 przybyli uczniowie klas 4ab, 4c, 4d, 4e i 4f technikum i 3LOa liceum. Obecni byli też wychowawcy klas maturalnych:

p. L. Jędrzejczak, p. A. Piotrowska, p. D. Kołacińska, p. K. Wilkowski, p. P. Kopka i p. I. Czerwiec. Dyrekcję szkoły reprezentowali p. E. Rejniak i p. M. Polak. Swoją obecnością zaszczycili też inni przedstawiciele grona nauczycielskiego.
Bal oficjalnie rozpoczął się od powitań, przemówień i podziękowań. Zanim zabawa rozgrzała na dobre, zgodnie z ceremoniałem studniówkowym dostojnym krokiem na salę balową wkroczyła młodzież. Szampańska zabawa trwała do rana.
Szczególnie należy podziękować p. L. Jędrzejczak i wszystkim rodzicom, bez których ta studniówka nie mogłaby się odbyć.

5_resize-height_wm-br.jpg
6_resize-height_wm-br.jpg
4_resize-height_wm-br.jpg
1_resize-height_wm-br.jpg
2_resize-height_wm-br.jpg
3_resize-height_wm-br.jpg
7_resize-height_wm-br.jpg


bottom

Zespół Szkół Łączności