top
logo

Praca w ZSŁ

Jesteśmy również na

Współpracujemy z

 

  

 

Certyfikaty

logo-biegacz.gifIV WIOSENNY TEST COOPERA W „ŁĄCZNOŚCI”…

już 8 kwietnia!!! Każdy może wziąć udział w imprezie i przetestować swoją kondycję, czyli… sprawdzić, na jaki dystans stać go w ciągu 12 minut.

 

  Dystans można – przejść, przetruchtać, przebiec /np. na zmianę z truchtem…/, generalnie – przebyć, choć raczej nie – przelecieć, przejechać, czy przepłynąć. A wszystko to w ciągu wzmiankowanych 12 minut. Ponownie dużą atrakcją imprezy powinien być 6-minutowy  Mini-Cooper’ek  dla dzieci do lat 10, z możliwą asekuracją rodzica /opiekuna/ na 2. torze.

  Impreza jest ogólnodostępna, udział bezpłatny, a rozegrana zostanie na Szkolnym Stadionie Lekkoatletycznym przy ZS Nr 37. Warunek uczestnictwa – uważne przeczytanie i zaakceptowanie poniższego, krótkiego regulaminu.                                    TaC.

 

REGULAMIN IV. WTC

OŚWIADCZENIE PRAWNEGO OPIEKUNA


bottom

Zespół Szkół Łączności