top
logo

Jesteśmy również na

Współpracujemy z

 

  

 

Certyfikaty

Nieziemskie_mikolajki01.jpgNIEZIEMSKIE MIKOŁAJKI ZS 37!

Z okazji „Mikołajek” dwie klasy z ZS 37 (2E i 2D) udały się 13 grudnia na jednodniową wycieczkę lotniczą do Wrocławia! O godzinie 8:40 odlecieliśmy z Okęcia, by 35 minut później wylądować na wrocławskim lotnisku. Pogoda była piękna, więc i widoki z okna samolotu również!

Po wylądowaniu udaliśmy w godzinną wycieczkę autobusem po Wrocławiu, by na końcu zawitać do Afrykarium, które było głównym punktem wyprawy. Po obejrzeniu zwierząt z czarnego lądu wróciliśmy na lotnisko i punktualnie o 16:40 odlecieliśmy do Warszawy, gdzie wylądowaliśmy również po 35 minutach. Wycieczka bardzo udana! Już zaczynamy planować kolejną jednodniówkę lotniczą…  może tym razem do Gdańska..! J

Organizatorzy: Kamil Jeż wychowawca kl. 2E i Anna Trusewicz wychowawca kl. 2D

Nieziemskie_mikolajki01_resize-height_wm-br.jpg
Nieziemskie_mikolajki02_resize-height_wm-br.jpg
Nieziemskie_mikolajki03_resize-height_wm-br.jpg
Nieziemskie_mikolajki04_resize-height_wm-br.jpg
Nieziemskie_mikolajki05_resize-height_wm-br.jpg
Nieziemskie_mikolajki06_resize-height_wm-br.jpg


bottom

Zespół Szkół Łączności