top
logo

Jesteśmy również na

Współpracujemy z

 

  

 

Certyfikaty

Jes_Test_Coopera_01.jpgIII JESIENNY TEST COOPERA W "ŁĄCZNOŚCI"...

…miał miejsce w minioną sobotę na Szkolnym Stadionie Lekkoatletycznym przy Zespole Szkół Nr 37.  W ośmiu seriach wystartowało łącznie 64 amatorów biegania w wieku… 5 – 61 lat. Ci najmłodsi mieli okazję rywalizować w głównej atrakcji imprezy – 6-minutowym Mini-Cooper’ku.

 

   Obok biegaczy „indywidualnych” na starcie III JTC pojawiły się silne drużyny – z pobliskiego Gimnazjum Nr 20 oraz z klubu Syrena. W nieoficjalnej rywalizacji rodzinnej triumfowali… Tolakowie; absolwent Technikum Łączności Tomasz z małżonką Moniką, córkami – Antoniną /7 lat/ i Idą /5 lat/ - niesieni dopingiem babci Aliny – przebiegli łącznie 8.135 metrów! A wśród dopingujących byli także wytrawni pasjonaci biegania – Radny Warszawy Paweł Lech i Radny Dzielnicy Praga-Południe Karol Kowalczyk. Na mecie na biegaczy czekali rehabilitanci z Centrum Rehabilitacji „ATENY”, służąc fachowymi poradami i masażem „postartowym”. To nie wszystko; wśród uczestników rozlosowane zostały pakiety upominkowe /w tym gustowne szaliki…/ ufundowane przez Urząd Dzielnicy. Rekord imprezy – 3.690 metrów – ustanowił znany biegacz-amator Daniel Mikielski. W nagrodę otrzymał praktyczny plecak 4 F, a otrzymał go z rąk olimpijczyka z Rio, wicemistrza Europy 2014 w maratonie –  Yareda Shegumo. Z reporterskiego obowiązku odnotujmy jeszcze, że starterem imprezy był zwycięzca warszawskiego Maratonu Pokoju z 1988 roku – Paweł Tarasiuk, a profesjonalny arbitraż sędziowski zapewnił ekspert LA, współorganizator JTC – Janusz Rozum.

   Imprezą towarzyszącą wydarzeniu sportowemu była pierwsza - całkiem nowa - Sprzedaż garażowa, która rozegrała się w holu głównym ZS Nr 37. Zainteresowanie „Garażówką” było na tyle duże /a obroty… jeszcze większe/, że już teraz organizatorzy postanowili na zawsze połączyć ją z Testem Coopera.

   Tak więc – na IV WTC i II SG, czyli… Sobotę w „Łączności” zapraszamy 8 kwietnia 2017 roku od godziny 10.00. Prosimy o punktualność !!!  

                                                                                                   TaC.                                                                                                                                                                                                                            

Jes_Test_Coopera_01_resize-height_wm-br.jpg
Jes_Test_Coopera_02_resize-height_wm-br.jpg
Jes_Test_Coopera_03_resize-height_wm-br.jpg
Jes_Test_Coopera_04_resize-height_wm-br.jpg
Jes_Test_Coopera_05_resize-height_wm-br.jpg
Jes_Test_Coopera_06_resize-height_wm-br.jpg
Jes_Test_Coopera_07_resize-height_wm-br.jpg
Jes_Test_Coopera_08_resize-height_wm-br.jpg


bottom

Zespół Szkół Łączności